Windows Live Messenger - irytujący problemik


(Tojestnapad) #1

Witam.

Mój problem jest można powiedzieć dość błahy, ale naprawdę irytujący. Po zalogowaniu się w Windows Live Messenger za każdym razem wyskakuje mi powiadomienie "Masz 1 zaproszenie". Otwieram link, i jak się okazuje nic takiego nie mam na profilu... ;/ i tak jest za każdym razem. Sprawdziłem wszystko co się dało, pocztę, kontakty... nic nie ma nowego. Jeżeli ktoś może, niech wytłumaczy mi o co cho i jak się tego pozbyć, albo coś, tak, żeby tylko prawdziwe alerty były pokazywane to będę wdzięczny :slight_smile:


(waderr73) #2

Normalka. Mam tak samo. Nie znam rozwiązania. Powiadomienie znika po jakimś czasie. Zamykaj krzyżykiem. Zaproszenie faktycznie musiałeś dostać.


(MarS) #3

On zniknie po jakimś czasie. U mnie taki komunikat był wyświetlany gdzieś przez miesiąc. Na początku próbowałem z tym walczyć, ale nigdzie w Bazie Wiedzy Microsoftu nie ma słowa o takim problemie. Typuję, że to jakiś bug usługi


(Tojestnapad) #4

Dzięki bardzo za szybką odpowiedź. Potwierdziliście moją pierwszą myśl, że to jest bug usługi... Zaproszenie faktycznie dostałem wcześniej... Pozdrawiam.. :slight_smile: Hej Przygodo.. !!