Windows Live Messenger - irytujący problemik

Witam.

Mój problem jest można powiedzieć dość błahy, ale naprawdę irytujący. Po zalogowaniu się w Windows Live Messenger za każdym razem wyskakuje mi powiadomienie “Masz 1 zaproszenie”. Otwieram link, i jak się okazuje nic takiego nie mam na profilu… ;/ i tak jest za każdym razem. Sprawdziłem wszystko co się dało, pocztę, kontakty… nic nie ma nowego. Jeżeli ktoś może, niech wytłumaczy mi o co cho i jak się tego pozbyć, albo coś, tak, żeby tylko prawdziwe alerty były pokazywane to będę wdzięczny :slight_smile:

Normalka. Mam tak samo. Nie znam rozwiązania. Powiadomienie znika po jakimś czasie. Zamykaj krzyżykiem. Zaproszenie faktycznie musiałeś dostać.

On zniknie po jakimś czasie. U mnie taki komunikat był wyświetlany gdzieś przez miesiąc. Na początku próbowałem z tym walczyć, ale nigdzie w Bazie Wiedzy Microsoftu nie ma słowa o takim problemie. Typuję, że to jakiś bug usługi

Dzięki bardzo za szybką odpowiedź. Potwierdziliście moją pierwszą myśl, że to jest bug usługi… Zaproszenie faktycznie dostałem wcześniej… Pozdrawiam… :slight_smile: Hej Przygodo… !!