Windows ME

Cze mam problem podczas instalacji systemu Windows ME instalator nie wyświetla mi monitu o podanie klucza produktu a we wcześniejszych i poźniejszych systemach windows wyświetlał mi monit :frowning: co należy z tym zrobić ??? dodam że windows mam legalny czekam i dziękuję za odpowiedzi. :lol:

i jeszcze jedno windows XP nie mogę zainstalować ze względu na moją konfigurację która jest podana na podpisie. :slight_smile:

i tak jest w rzeczywistości.

Nieprawda.

Ale ja chce żeby mi wyświetlał monit o o podanie klucza produktu bo wtedy jak mi nie wyświetla to czuję sie jakbym miał piracki Windows

niemożliwe musi być jakiś sposób żeby wyświetlał monit o klucz produktu jeśli ktoś wie jak to zrobić prosze niech się do mnie odezwie na gg lub na msn

Aleś Ty uparty. Microsoft nie przewidział takiej opcji. Jeżeli koniecznie chcesz wpisać klucz, to przejdź na Win98. Możesz to zrobić bez problemu posiadając legalnego Me, musisz chyba posiadać tylko orginalny nośnik z 98.

:shock: to ja chyba posiadam jakąś zepsutą wersję… przez ponad 4 lata instalowałem Millennium chyba ze 100 razy i zawsze musiałem wpisywać klucz produktu :? :expressionless:

No to przepraszam. Możliwe że tak jest, ale ja kilka razy instalowałem ME (oryginały) i nie pamiętam żeby wołał o klucz.

Dziwna sprawa.

Każdy oryginał systemu Microsoftu wymaga wpisania klucza przy instalacji.

Ten który nie wymaga to pirat.

a czy jest jakiś sposób na oryginał żeby mi wyświetlał monit o klucz produktu (nie instalując 98se)???

:-k [-( :-k [-(

jest :slight_smile:

PLN i sklep :slight_smile:

a jak wytłumaczyć to że ja i mój kumpel mamy takie same Windowsy legalne tylko inne klucze produktu i u niego sie pokazuje monit o klucz a u mnie nie??? :frowning: :frowning: