Windows Media Center problem z uruchomieniem

Otóż mój problem dotyczy programu Windows Media Center w systemie Windows Vista Ultimate, gdy uruchamiam ten program wyskakuje okienko, w którym jest napisane “Program przestał działać…” czemu tak jest? mam nowego oryginalnego Windowsa Ulimate

Wejdz w Panel sterowania. Programy i funkcje/ Skladniki Windows - odinstaluj i ponownie zainstaluj MC

lukaas

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie ma tam tego, że można odinstalować MC ;|

ja polecam przywracanie systemu jak kiedyś działało lub napraw z płyty systemowej

taki komunikat mi się wyświetla…

bdqc4.png

A nie pokazuje Ci rozwiązań? Z reguły ten “ficzer” działa o dziwo:)

Nie znam zasady działania MC, ale może to kwestia kodeków, jakieś doinstalowałeś? On chyba używa bibliotek DVD z Media Player’a, może coś Ci podmieniło, czy coś…

Właśnie pokazało rozwiązanie “Brak rozwiązań” Kodeki mam zainstalowane najnowsze K-litle Codec Pack Full

No nie wiem, może spróbuj je odinstalować? Jeśli przed ich instalacją działało, to chyba właściwy trop. Albo faktycznie, przez panel sterowania usuń MC i zainstaluj jeszcze raz.

Nie można tego odinstalować, a co do kodeków to nie wiem czy media Center działał przed ich instalacją bo nie patrzyłem…