Windows media center wywala błąd dekodera! Dekoder dvb-t!

(Spiderman3) #1

Witam!

posiadam kartę telewizyjną dvb-t pod usb i chcę ją skonfigurować w wmc. to znaczy skonfigurowałem i wszystko działało, ale pewnego dnia włączam sobie tv w wmc i tu zonk coś takiego mi wyskoczyło:

https://lh4.googleusercontent.com/-H3O8 ... -52-35.jpg

wiecie może co z tym zrobić bo program dodany to karty strasznie się zawiesza a w windows media center wszystko śmigało ładnie. mogłem sobie nawet przewijać tv na żywo itd...

proszę was o pomoc bo już sam die daję rady.

Próbowałem przeinstalować wmc juk kilka razy, ale to nic nie daje.:frowning: :frowning:

(Bowjan) #2

Zainstaluj ponownie soft karty TV

(minox) #3

Nie tyle soft co same sterowniki do niej :slight_smile: (Posiadam dokładnie ten model karty DVB-T)

(system) #4

Przeinstaluj soft

Mino że Ci się ten program zawiesza od karty zainstaluj go i wyszukaj w nim kanały

U mnie tak jest że muszę mieć ten program od karty zainstalowany

Aby dekoder działał może być włączony tylko w jednym programie

(Spiderman3) #5

Problem w tym, że już przeinstalowywałem soft do tej karty tv i nic to nie dało. Jakieś inne pomysły?

(system) #6

wsadź do innego portu USB

Dla mnie to jest dziwne że mówisz ze firmowy program Ci się zawiesza... nie powinno tak być... zainstaluj najnowsze dostępne sterowniki i soft ze strony producenta, lub jeżeli masz najnowsze spróbuj ze starszymi...

Bo tu widać winę softu/sterowników

U mnie w tunerze Gigabyte wydali jakieś pół roku temu nowe sterowniki i były właśnie problemy ze program się wyłączał przy zmianie Polskich muxów, napisałem do nich i wysłali mi odpowiedniego patcha po czym problem zniknął

Czyli, najpierw przełóż do innego usb a jak nie pomoże to całkowicie usuń wszystko, polecam Revo Uninstaller do tego, bo może bałaganu tam narobiłeś sobie

(Agatonster) #7

Spiderman3 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Spiderman3) #8

Zrobiłem według porady i dalej jest to samo:(

Jedyny plus jest taki, że łapie mi wszystkie 15 programów na pełnym zasięgu w sofcie producenta.