Windows media center wywala błąd dekodera! Dekoder dvb-t!

Witam!

posiadam kartę telewizyjną dvb-t pod usb i chcę ją skonfigurować w wmc. to znaczy skonfigurowałem i wszystko działało, ale pewnego dnia włączam sobie tv w wmc i tu zonk coś takiego mi wyskoczyło:

https://lh4.googleusercontent.com/-H3O8 … -52-35.jpg

wiecie może co z tym zrobić bo program dodany to karty strasznie się zawiesza a w windows media center wszystko śmigało ładnie. mogłem sobie nawet przewijać tv na żywo itd…

proszę was o pomoc bo już sam die daję rady.

Próbowałem przeinstalować wmc juk kilka razy, ale to nic nie daje.:frowning: :frowning:

Zainstaluj ponownie soft karty TV

Nie tyle soft co same sterowniki do niej :slight_smile: (Posiadam dokładnie ten model karty DVB-T)

Przeinstaluj soft

Mino że Ci się ten program zawiesza od karty zainstaluj go i wyszukaj w nim kanały

U mnie tak jest że muszę mieć ten program od karty zainstalowany

Aby dekoder działał może być włączony tylko w jednym programie

Problem w tym, że już przeinstalowywałem soft do tej karty tv i nic to nie dało. Jakieś inne pomysły?

wsadź do innego portu USB

Dla mnie to jest dziwne że mówisz ze firmowy program Ci się zawiesza… nie powinno tak być… zainstaluj najnowsze dostępne sterowniki i soft ze strony producenta, lub jeżeli masz najnowsze spróbuj ze starszymi…

Bo tu widać winę softu/sterowników

U mnie w tunerze Gigabyte wydali jakieś pół roku temu nowe sterowniki i były właśnie problemy ze program się wyłączał przy zmianie Polskich muxów, napisałem do nich i wysłali mi odpowiedniego patcha po czym problem zniknął

Czyli, najpierw przełóż do innego usb a jak nie pomoże to całkowicie usuń wszystko, polecam Revo Uninstaller do tego, bo może bałaganu tam narobiłeś sobie

Spiderman3 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zrobiłem według porady i dalej jest to samo:(

Jedyny plus jest taki, że łapie mi wszystkie 15 programów na pełnym zasięgu w sofcie producenta.