Windows media player i vplayer - vista

Hej Mam problem od jakiegos czasu nie dziala mi windows media player.

I nie dziala mi rowniez vplayer. Kiedy chce otworzyc cos w vplayerze to wyskakuje mi informacja : invalid floating point operation.

Nie jestm pewien ale moze to miec zwiazek z tym z uzylem vistalizatora :slight_smile: ale moze da sie to jakos rozwiazac.

Acha ale moge odtwarzac pliki video np w Winampie czy media player classic tey starszej wersji.

No i jak chce zainstalowac media player 11 to wykrywa mi ze moj system nei jest oryginalny, a jest do jasnej cholery. No i wlasnie moze to miec zwiazek z tym ze uzylem vistalizatora. Prosze o pomoc

z vistalizatorem radzą żeby powrócic na czas aktualizacji do orginalnego języka pobrać co trzeba a potem przestawić znowu na polski :slight_smile:

na pewno to nie wina vistalizatora on tylko służy do zmiany języka sam coś namieszałeś po co instalujesz po raz drugi WINDOWS MEDIA PLAYER 11 zrób przywracanie systemu skonfiguruj WINDOWS MEDIA PLAYER żeby czytał wszystkie formaty usuń wszystkie kodeki i wgraj nowe

Windows Media Player - teraz odtwarzane - więcej opcji - typy plików i odhaczamy - ok

teraz zrobimy żeby Windows Media Player czytał ci napisy

Windows media player a włączanie napisów

metoda 1

Można zrobić to przez filtr ffdshow.- wchodzimy w zakładkę i z lewej strony na liście znajdujemy napisy i odhaczamy - ok i nam czyta film z napisami

metoda 2

Zainstaluj wtyczkę DivXG400 działa z każdym odtwarzaczem

potrzebujesz tego kodeka :

http://www.free-codecs.com/download/DivXG400.htm

Bo to żeby były znaki PL zależy od kodeka/filtra sam w sobie WMP nie obsługuje wyświetlania napisów w filmach *.avi

divxg400 - wystarczyło tam zmienić na polisch i styl środkowoeuropejski i już wszystko gra

jeżeli chcesz bardzo używać programu Windows Media Player to przy tych kodekach które podałem będzie program DirectVobSub który otwiera napisy nawet w WMP

Polecam ci ten odtwarzacz a zapomnisz o problemach z filmami KMPlayer 2.9.3.1428 portable waga ok 40MB w środku kodeki i po kłopocie szukać w Google i nie będziesz chciał innych odtwarzaczy znać .

czekaj realmadryt zapomnialem dodac ze windows media player wogole mi sie nie odpala na komputerze klikam w ikonke i nic, kompletnie nic,

a w dodaj usun programy nie istnieje taka pozaycja jak windows media player, wiec co powieninem zrobic w tej sytuacji ?

acha no i dlaczego windows media playere widzi go jakby byl nie oryginalny ??

windows media player jest w files

hej Real zrobilem przywracanie systemu i niestety nie pomoglo, zrobilem przywracanie przed vistalizatorem hmmm no oi nic

klikam w ikonke media player i nic sie nie dzieje

malo tego wlasnei sciahgam windowsa media player 11 a zeby go sciagnac trzeba miec oryginalny widnows i mi wlasnie programik do sprawdzania autentycznosci wykryl ze mjoj windows jest oryginalny

No a jak sciagne i probuje uruchomic to wyskakuje okienko ze juz mam nowsza wersje i ze bezsensu instalowac teraz

i jak klika jeszcze raz w instalke to znowo miusze sprawdzac czy system jest oryginalny no i wtedy wynik jest negatywny

a zmień jędzyk na angielski tak jak miałeś przed użyciem vistalizatora i wtedy zobacz

pauuloo , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No wlasnie probowalem juz to robic. Zrobilem nawet przywracanie systemu do stanu sprzed zainstalowania vistalizatora i wogole innych instalacji i nic. Klikam w ikonke windows media player i nic sie nie dzieje