Windows media player nie działa

witam,

mam problem z media player, wszystko było w porządku do czasu aż zamontowałam jakieś wtyczki windows media player 11 ( by móc słuchać pewnych stacji radiowych w necie, wyskoczyła mi info, że trzeba taką wtyczke zainstalować), teraz wszystko się poplatało i nic mi nie działa. Jak chciałam wyczyścić wszystko i wgrać na nowo, musiałam przez przypadek wykasować mojego media player’a i teraz nie moge ściągnąć nowego( większość jakie znalazłam są do Xp albo Vista więc żaden nie działa na moim kompie. Ściagnęłam jakiś AVS Media Player ale nie mogę na nim filmów oglądać i nie czyta mi plików mp3 ( mam jeszcze clasic media player ale na nim moge słuchać tylko niektórych plików) Już nie wiem co z tym robić://// Błagam o pomoc:(

otworz cmd i wpisz sfc/scannow tylko wloz plyte windowsa

problem w tym, że ja nie mam płyty windowsa przy sobie:///

Dodane 07.08.2010 (So) 15:05

czy ta sie do zrobić w inny sposób?

i co to jest cmd? bo nie bardzo znam sie na komputerach

Wejdź w Panel Sterowania ->Programy i Funkcje->Włącz i wyłącz funkcje systemu Windows->Po chwili wyświetlą się funkcje i usługi->wejdź w Funkcje multimedialne i zaznacz Windows Media Player. Jeśli jest zaznaczony - odznacz i daj OK - po restarcie ponownie zaznacz i OK. I znówu zrestartuje i powinien być Windows Media Player.

hej, mam podobny problem chcialam sie zastosowac do Twoich rad ale u mnie nie ma tego funkcje multimedialne:(

WMP w ogole nie chce sie wlaczyc:(