Windows Messenger


(romankul) #1

Zaktualizowalem msn messenger z wersji 4.7 do wersji 7.0 ale i tak podczas uruchamiania systemu wlacza sie wersja 4.7 a dopiero recznie musze wlaczac wersje 7.0 i dopiero wtedy wyrejestrowuje sie tam a zarejestrowuje sie w 7.0.Jak zrobic aby od razu rejestrowal sie w 7.0?Z góry dziękuje.


(Naja) #2

To są dwa różne komunikatory. Jeden to Windows Messenger 4.7 a drugi to MSN Messenger 7.0. Ten pierwszy można zaktualizować do wersji 5.1, a ten drugi to najnowsza wersja. Teraz masz dwa różne.


(romankul) #3

Nie jestem do końca pewnien czy masz rację.W każdym razie nie mówię że jej nie masz.Ale nie o to mi chodzi.Problem jest taki jak usunąć wersje 4.7 nie naruszając wersji 7.0?Nie mozna tego zrobić poprzez panel sterowania.


(Przemo J) #4

no raczej nie :frowning: jak wywalić Windows Messenger jest opisane w książeczce z Komputer Świata "Narzędzia Windows XP" do zamówienia w sklepiku: http://www.komputerswiat.pl/informacje/ ... k0502.html

PS

jak znajde to sam napisze porade :wink: ważne jest jedno - żebyś był pewien wersji MSN' a, bo odinstalka różni się zależnie od tego


(lazikar) #5

Użyj programu AntiSpy

http://www.amnezja.org/modules.php?name ... _topic=126


(romankul) #6

Sam tez znalazlem rozwiazanie.W Tweak XP PRO 3 np jest opcja usuniecia nieuzywanej wersji MSN podczas gdy sie ma zainstalowana nowa wersje.Poza tym programik ten przyda sie do wielu innych rzeczy.Polecam.Uwarzam problem za rozwiazany.Dziekuje za wszystkie rady i proponuje zamkniecie tematu.