Windows Messenger

Czy istnieje możliwość wyrzucenia Windows Messengera. Za każdym razem gdy otwieram outlooka uruchamia mi się windows messenger w trayu???

Start=>uruchom=> RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

wyskoczyl mi jakis bląd UCX czy coś takiego. Kliknolem ok i zaczal usuwać jakies pliki. To dobrze

Podawaj system jaki używasz!

Możesz usunąć go poprzez wskazanie w Składnikach systemu windows. Dodaj/usuń programy - Składniki systemu windows

Pozdrawiam 8)

Musze cie zmartwić Golden finger tam go niema :stuck_out_tongue:

Najpierw trzeba wejść do C:\Windows\inf i odszukaj plik sysoc.inf. Potem szukasz w nim msmsgs=msgrocm.dll,OcEntry,msmsgs.inf,hide,7 i usuwasz hide. Dopiero wtedy można wejść do Dodaj/usuń programy=>Składniki systemu windows i go odznaczyć. Można też go wywalić pod dosem :lol:

Ew e ntualnie :arrow: MessengerDisable.exe

U mnie jest, nie robiłem żadnych manewrów. (XP PRO). Pod win98 tez nie musiłem robić żadnych specjalnych zabiegów by wyłączyc messengera.

Można też urzyć programu XP-Antispy V3.71 gdzie jest pozycja odinstaluj całkowicie .

Można też wejść do działu Sprawdzone porady i poszukać mojego poradnika… :stuck_out_tongue: :?