Windows Millenium niechce sie uruchomic

Siema.

Kilka dni temu miałem problem. Tzn. Miałem Windows Xp zainstalowałem na niego Windows Millenium i nie wyskakiwało mi te cos przy uruchamianiu komputeru który windows mam wybrac … uruchamiał sie odrazu Millenium a ja chciałem XP. No al dobra zrobiłem te cos ze se wybieram który chcem windows. Wybieram Xp sie ładuje wszystko ok a jak wybieram Millenium to wyskakuje takie cos.

Błąd we/wy podczas dostępu do pliku sek(tu reszta za monitorech chyba ) multi (o)disk(0)rdisk(0)partition(1)\BOOT SECT.DOS

Co jest nie tak Co mam zmienic zeby Millenium sie ładował

Musisz zrobić partycje na dysku oddzielne dla Milenium i XP,w twoim przypadku instalacja Windows Millenium spowodowała zamazanie danych o partycjach,dlatego muszą być dwie oddzielne partycje na dysku

Najpierw instakuje się Windows Millennium, a potem Windos XP !!

Odpal konsole odzyskiwania XP-ka, podaj haslo usera “Administrator” na XP-ku, wpisz fixmbr i fixboot, wpisz exit, powinno być wszystko OK

Witam mam kompa znajomych na którym mieli zainstalowanego samego Windowsa 2003 Server, Enterprise , na dysku 1 i 1 partycji, system plików NTFS. Ostatnio namanili sobie zainstalować XP na 2 dysku na 1 partycji system plików NTFS. I fajnie zainstalowali i XP chodzi zato 2003 server zaczyna sie ładować i staje w momencie jak pojawia się czarny ekraz z kreską u góry mrygającą (o taką _ ) Plik boot.ini zawiera zapis:

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Windows Server 2003, Enterprise" /fastdetect /NoExecute=OptOut

Fixmbr i Fixboot nie podziałał! Prosze o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. System awaryjny dla 2003 nie uruchamia się.

Sory za błędy ortograficzne.