Windows Millennium

Cze mam zamiar zainstalowac Windows Me i chcialbym się zapytać czym różni się wersja podstawowa Windows Me od wersji finalnej ???

Skąd masz informacje o takich wersjach :?:

Nie widzę różnicy, instalujesz z oryginalnej płyty od tego systemu.

Podstawowa a finalna - porównanie mi nie pasuje.

Złączono Posta : 06.07.2005 (Sro) 16:47

Poprostu Gryzak pyta sie czym sie różnią te wersje :slight_smile:

był po prostu Win Me (Millennium Edition) nie było żadnych wersji podstawowych czy też finalnych.

do przeczytania http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows_Me

gryzak nie instaluj czasem windowsa® millenium bo to największe badziewie pod słońcem.Miałem tego windowsa i kumpel też i ma to dużo błędów wogóle LIPA i nie ma wersji finalnej czy podstawowej jest tylko WINDOWS MILLENIUM EDITION :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

mozesz napisac jakie to bledy?

błędy wynikające z nieumiejętności zapewne :smiley:

Gryzak zainstaluj Millennium bo to przyzwoity system :slight_smile:

i jestem bardzo ciekawy co masz na myśli pisząc:

:roll: :?

Poczytaj ten dział odnośnie systemu ME i sam zadecyduj czy go instalować.

System ME był jeden,ale występował jako pełna wersja lub jako upgrade - czyli musiałeś mieć zainstalowany wcześniejszy system WIN95/98/98SE.

Jeśli będziesz instalował to tylko pełną wersje ME.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 694#231694

Ja uzywam tzw. wersji finalnej Millennium oznaczonej numerem 4.90.3000 . Z tego co wyczytałem w necie przed tą wersją powstały też inne “odmiany” ME oznaczone niższymi numerami. Nie były to żadne wersje podstawowe tylko wersje beta i RC1, RC2 - cokolwiek to znaczy :slight_smile: ME jest teraz po prostu wydawany w wersji finalnej. Jak miałeś wcześniej 98 to polecam zmianę na ME.

w przeciwieństwie do ciebie duch mam duże umiejętności w dziedzinie systemów operacyjnych windows a jeżeli chodzi o błędy to dużo gier na tym systemie nie chodzi i zdażyło sie że pare razy sie nie uruchomił i nie tylko ja tak miałem więc w 100% odradzam instalacje tego badziewia a jestem za tym żebyś zainstalował jeśli masz bo to jest niezawodny windows

Złączono Posta : 06.07.2005 (Sro) 18:02

chodzi mi żebś zainstalował 2000 professional cool system :smiley: :smiley:

kolega nie pytal sie o inne widny tylko o ME ja uzywalem dosyc dawno i bylem bardzo zadowolny :?

czyli zadnych konkretow… tylko bla, bla, bla… EOT

Na przykład?