Windows Movie Maker-krótkie napisy

Witam,

Mam problem z dodaniem napisów, mogę dodać napisy ale nie dłuższe niż około 20 słów. Mam taki problem obojętnie jaką opcje wybiorę, czy to “Dodaj tytuł na początku filmu” albo “Dodaj tytuł przed wybranym klipem klipem w serii ujęć” itd. Może chodzi tutaj o jakąś ukrytą opcję, o której nie wiem? Muszę zrobić długi opis w tym programie, ale niestety nie mogę :expressionless: . Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ muszę zrobić pracę na jutro :? . Z góry dzięki.

EDIT:

Wiem, wiem że wiele jest problemów z tym programem i chyba nikt nie miał jeszcze takiego problemu. Może znacie jakieś podobne programy, w których łatwo zrobię prezentację multimedialną?

Pawlik901 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Movie Maker służy do tworzenia filmów ze zdjęć lub plików wideo. Do tworzenia prezentacji używa się PowerPointa lub OpenOffice Impress :expressionless:

Ok robię w Impress bo tylko OpenOficce mam i mam pytanie, jak mam zapisać plik, aby automatycznie po otwarciu leciała prezentacja razem z muzyką, którą ustawiłem żeby leciała w tle - ale w PowerPointcie ponieważ w innym rozszerzeniu nauczycielka może sobie nie poradzić :? ?

Dodane 07.01.2009 (Śr) 19:58

temat do usunięcia…rozwiązany problem