Windows Movie Maker, nie mogę zapisać filmu

Otóż tak: stworzyłem film składający się z ok. 400 zdjęć i do tego zrobiłem podkład muzyczny z około 7 utworów i zapisałem dany film z najlepszą jakością, zalecaną dla komputera. Potem gdy się po dłuższym czasie zapisało otwieram film. I wszystko ładnie pięknie, podkład elegancko, film się zaczyna od pierwszej fotografii i na niej pozostaje, nie ma żadnych przejść na inne:( Dlaczego?:frowning:

napisz krok po kroku jak to zrobiłeś to ci powiem co źle jest

A więc tak. Spróbowałem jeszcze raz to samo zrobić i udało się… prawie:/

Otóż robię tak:

I powoli lecą procenty i dochodzi do końca, klikam na Zakończ i próbuję odtworzyć film. Za pierwszym razem pokazał sie tylko pierwszy obraz z filmu i tak pozostało, mimo iż podkład elegancko grał. Za drugim razem do 37 minuty było super, aż nagle podkład jak zwykle elegancko, tylko na którymś z zdjęciu zatrzymało się i nie chce dalej przechodzić. W tym filmie jest ok. 400 zdjęć i wszystkie mają określone przejścia. W podkładzie jest parę utworów. Dlaczego nie może mi stworzyć dobrze tego filmu?

Nie jestem pewny czy to od tego zalezy ale mialem taka sytuacje i chodziło o niewystarczająca ilosc miejsca po zwolnieniu miejsca i ponownym zapisie wszystko było ok