Windows Movie Maker zawiesza się

Witam

Od jakiegoś czasu bawię się w tworzenie ze zdjęć i kilku piosenek, filmiku na Movie Makerze. I mam z tym programem kilka problemów:

  1. Plik z projektem (pojemność 6mb) wgrywa się okolo 30min.

  2. Po kilku minutach pracy program się zawiesza i potem trzeba go uruchamiać od poczatku, czyli czekać aż się wgra plik z projektem okolo 30min.

  3. Jak mi się udało uruchomić program, to spróbowałem stworzyć film z tego co już mam i okazało się że są tam jakieś pliki źródłowe które w tym przeszkadzają i filmu nie da się stworzyć.

Na koniec chciałbym powiedzieć że mam Windows XP, IE 7 z Servisem Packiem 2. I windows Movie Maker 2.1. I ponad 2,5 gb pamięci.

Podpowiedzcie co mam zrobić z tym problemem.

Z góry dziekuję.

Też miałem taki proble i okazało się , że spowodowany kodekami (ffdshow). Jak zainstalowałem orginalny DIVX to juz wszystko dobrze działało .

ale czy to wszystkie opisane przezemnie sytuacje ci sie też przytrafiły? czy wszystko się naprawiło po wgraniu nowego divxa? i jak mozesz to napisz mi jaki divx wgrałes (jakiś jego nr?)

Ściągnąłem najnowszego DIVX-a http://www.divx.com/divx/windows/ , usunąłem stare kodeki , zainstalowałem nowe . Restart systemu no i wszystko powinno być już w porządku .

Więc zrobiłem jak mi doradzono z tymi kodekami i faktycznie widze poprawe, lecz nie w stu procentach. Nadal projekt wczytuje sie bardzo długo ale za to program się nie zawiesza. Tylko ciągle mam problem ze zrobieniem filmu z tego co stworzyłem. Kiedy chcę zapisać (stworzyć) film, już nie wyskakuje nic na temat plików źródłowych, ale za to film się nie zapisuje. Niby otwiera się okienko i pisze że plik się zapisuje ale nic się nie dzieje, mimo że czekałem kilka razy nawet do 30 minut.

Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić. Przytrafiło się to już komuś?