Windows Movie Maker

(system) #1

Witam! Podczas tworzenia filmu na Windows Movie Maker postanowiłem podstawić dźwięk w formacie mp3. W tym filmie jest też klip wideo i gdy wstawie ten klip to muzyka się zatrzymuje i się nie odtwarza. Klip wideo jest bez dźwięku. Co zrobić żeby muzyka była odtwarzana podczas całego filmu? Proszę o odpowiedź! Z góry thx!

(Kaka') #2

piotrek1993 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

(Morphdreamer) #3

Na osi czasu w części Audio/Muzyka musisz “rozciągnąć” swoje mp3 na taką samą długość jak video. Wystarczy, że chwycisz za koniec tego pliku i pociągniesz go w prawo.

(Emo Boy) #4

A to ci się tak dzieje z każdym projektem czy z tym jednym? Bo czasem bywa tak, że się temu bublowi nie podobają niektóre pliki w *.mp3, też miałem problemy z kilkoma utworami ale pomogło po przekonwertowaniu ich na WMA za pomocą ACE-HIGH MP3 WAV WMA OGG Converter, niestety programu można użyć tylko kilka razy (chyba 10) do każdego typu plików :confused: