Windows na służbowym laptopie

Witam…

Mam służbowego laptopa z zainstalowanym Windowsem 2000. Niestety ale nie mam uprawnień administratorskich więc nie mogę instalowa swojego oprogramowania. W związku z tym mam pytanie.

Czy jest mozliwoś podpięcia dysku zewnętrznego pod USB i zainstalowania na nim Windowsa???

W domu podpinam dysk usb i kożystam z prywatnego systemu!!

Z góry dzięki za odp.

Hey !!

Laptop to Dell D610. A chciałbym zainstalowac na dysku przenośnym Windowsa XP. Jeszcze pytanie co do dysku usb. Musi to byc jakiś specjalny?? Czy wystarczy zwykła obudowa na dysk i zdykły dysk??

link

=========================

Proszę maskować długie linki, które rozjeżdżają forum

Monczkin

Hey !!

Dzięki za link ale dotyczy on zainstalowania Windowsa z pendriva a to mnie nie interesuje bo CDrom w laptopie mam.

Mnie juz bardziej interesuje możliwoś pracowania na Windowsie który jest już zainstalowany na pendrive lub dysku USB.

Efekt końcowy ma by taki ze podłanczam kabelek pod USB i uruchamiam system na którym nan uprawnienia administratorskie :slight_smile:

to może czytaj uważniej bo mowa jest o tym by korzystać z windowsa który jest na penie a nie instalować go z pena

W sobotę kupie sobię pendriva 4 GB to potestuję zaproponowane rozwiązania … no chyba że ktos ma jakąś inna propozycję jak na służbowym laptopie niemając uprawnień administratorskich zainstalowac np gg i inne programy :P:P:P

poszukaj aplikacji portable. GG portable itd. itp.