Windows nie czyta obrazu płyty "iso" -wina Visty?

(Eddieokular) #1

Odkąd zainstalowałem Vistę Home Premium, mam z nią caly czas problemy. Na początku to, ze czasmi całkowicie "wysypuje" sie dźwięk, ale z tym juz zdarzyęłm sie pogodzić. Osatnio zainstalowaąłem gre ale oczywiscie po ucruchomeiniu jej dzwiek też wysiada (odziwo na intro i w menu jest dziwek, dopiero po przejsciu do zasadniczej gry-dzwiek znika). Ok. Stwerdzam - inna gra.

I teraz przejde do meritum sprawy. Mam obraz płyty w formacie iso. zainstalowałem najnowszego Daemon Toola 4.1 (niby wspołgrającego z Vistą)/ Jednak po zainstalowaniu obrazu, moje pole manweru się kończy.

Kiedy chce wejsc w wirtualny dysk z zamontowanym obrazem, wyskakuej mi komunikat " Windows nie może uzyskać dostępu do tego dysku. Dysk może być uszkodzony. Upewnij się, czy na dysku jest używany format rozpoznawany przez system Windows. Jeśli dysk nei jest sformatowany, przed uzyciem, musisz go sformatowac"

Czy to wina Visty? MOże wina usaleń lub coś takiego. Licze na jakies porady. :slight_smile: Czy tylko ja jestem taki zły na ten system, czy on na prawde jest jeszcze nie dopracowany?

:?

(Fokusmick) #2

A normalnie z płyty ta gra się uruchamia :?:

(Eddieokular) #3

Sprawa wyglaa tak, że mam obraz płyty od kolegi. I nie mam możliwości sprawdzenia czy uruchamiałaby się normalnei z płyty. Może obraz płyty ma jakieś błędy?

(tores1977) #4

Spróbuj nagrać obraz na dysk