Windows nie uruchamia sie w zadnym trybie

Posiadam Samsunga RF511 s07PL. 8GB i7 z windows 7. w piątek wyłączyłem komputer i juz go nie mogę odpalić. dochodzi do loga uruchamiania windowsa i koniec.tryb awaryjny nie działa. recovery tak samo. ogólnie w żadnym trybie nie da się odpalić. skorzystałem z ubuntu i zgrałem pliki. chciałem przez usb zainstalować nowego windowsa ale blokuje sie na samym początku instalacji. zrobiłem memtest i w ciągu 13 h zrobił 7 stopni i wykazał 5000 błędów. czytalem caly dzien o tym i sa rozne opinie. chciałbym jakos naprawic windowsa bo szkoda mi systemu. ale jak uda się zainstalowac nowego to tez sie nie obraże. z góry dziekuje za pomoc i mam nadzieje ze napisalem to zrozumiale.ale na swoje usprawiedliwienie dodam ze jestem noga z komputerow.

Skoro memtest pokazał 5k błędów to są błędy sprzętowe a nie wina windowsa. Zrypany ram albo gniazdo nie łączy.

czyli bez rozkrecenia kompa i zobaczenia co z ramem czy gniazdo laczy czy nie to nic nie da rady zrobic?format nie wchodzi w gre?

filip1305 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus