Windows nie włącza sie po aktualizacji

Witam,
Wczoraj wieczorem włączyłem aktualizacje windowsa. Dzis rano na laptopie ujrzałem niebieski ekran i kazano wybrać układ klawiatury, po wybraniu PL pojawia sie kolejny etap by wybrac opcje, próbowałem kontynuacji(przejdź do systemu Windows rollback) badz uzycia innego systemu operacyjnego badz naprawy systemu i zadna z opcji nie działa po ponownym włączeniu znów pojawia sie tylko okno z wybraniem układu klawiatury i tak w kółko. Czy ktoś by mógł pomóc mi rozwiązać ten problem ?

Wcześniej znalazłem rozwiązanie do podobnego problemu, ale użytkownik już nie odpisał, więc nie wiem czy cokolwiek próbował.
Jeśli masz pendrive lub płytę z systemem, to spróbuj

Wlasnie tego próbowałem niestety nie podziałało chyba ze robię coś źle.
Płyty ani pendrive nie mam. System był wgrany od nowości a żadnej kopii nie mam bo odkładałem to i w koncu nie zrobilem…

Zawsze możesz pobrać obraz systemu, potrzebujesz go tylko do uruchomienia wiersza poleceń, link podany w innym temacie przez kolegę @anon741072

Udało mi sie tylko wgrać nowy system chodź i tak bylo pare problemow po drodze. Czy teraz z tej pozycji można cos zdziałać ze starym systemem by go naprawić?

Teraz trochę pogmatwałeś sprawę. Więc w tej chwili masz dwa systemy obok siebie?

Należało utworzyć dysk/pendrive z systemem i postępować według instrukcji.
Dysk/pendrive już masz.

Poczekajmy z tym do jutra. Chyba, że ktoś z forumowiczów dołączy się do tematu.

Tak mam teraz wgrane dwa systemy.

Wiersz poleceń udało mi sie dzięki temu otworzyć, próbowałem porad z the widows club lecz nie podziałały.

Ok wstrzymajmy do jutra.