Windows nie zawsze sie uruchamia

Witam

Mam problemik z Xp Home + Sp2.

Włączam komputer, czekam, i w momencie gdy ma się załadować pulpit następuje reset. Dzieje się tak w trybie normalnym jak i w wszystkich awaryjnych, nie pomaga “ostania dobra konfiguracja” albo jakoś tak. I to nie jest cały czas bo raz włączy sie normalnie a raz po prostu mu sie nie chce :confused:

Używałem wszystkich modułów programu ODKURZACZ, przeczyściłem rejestr za pomocą EasyCleaner oraz CCleaner, skanowałem cały hdd kasperskim i avastem, oraz SpyBotem. Robiłem także optymalizacje rejestru za pomocą “NT Registry Optimizer”. Komputer wydaje sie być czyściutki jak łza, zero niepotrzebnych plików itp

Może to zasilacz(jaka marka i moc?)?

Jeszcze konfig kompa by się przydał.

Reset z bluescreenem, czy bez? Jeżeli z nim to kod błędu jest tu ważny. Sprawdź pamięci programem Memtest86, a następnie odinstaluj wszystkie sterowniki, po czym zainstaluj nowe (płyta główna, karta graficzna i inne, a na końcu directx). W międzyczasie załaduj ustawienia optymalne w BIOSie. Podaj także temperatury procesora, płyty i karty graficznej oraz napięcia (możesz skorzystać z programu everest+PC Health w biosie) Ponadto, czy coś podkręcałeś?

Sprawdź pamięć i HDD.