Windows NT 4.0 Workstation i otoczenie sieciowe FAT32

Windows NT 4.0 Workstation SUPER !!

Zainstalowalem sobie dzis na zloma Windowsa NT 4.0 Workstation (mam org) i zasowa na nim fajnie nie zamula i dziala dobrze , wlaczylem usluge servera i mam pod niego podlaczone juz 3 komputery , ale mam jedno zastrzezenie dotyczoce otoczenia sieciowego bo nt obsluguje fat16 i ntfs a na innych kompach sa windowsy ktore uzywaja systemu plikow fat32.

Zainstalowalem program do obslugi fata32 dziala widzi partycje z formatem fat32 ale jak otwotze otoczenie sieciowe i kliam na kopma gdzie ma ten system plikow to nie chce go mi otworzyc.

Moze jest na to jakis sposob pomorzcie mie :frowning:

IMHO nie ma znaczenia jaki system plików jest na kompach w otoczeniu sieciowym (sam mam w pracy na serwie win NT 4,O na NTFS a na klientach win 98 na FAT32 i wszystkie komputery się widzą bez najmniejszych problemów). Problem musi więc leżeć gdzie indziej.

To w czym jest problem ??

W systemnie windows mial pelnego Update 'a i service pack 6a czy w polaczeniu kompow.

Powiedz mi jakie masz zainstalowane protokoly zeby wszystko dzialalo jak u ciebie .

Jakie masz wlaczone uslugi i jakie masz zainstalowane protokoly.

Bo jak podlaczylem 2 kompy do siebie na jednym nt 4.0 a na drugim xp to xp widzial wszystko co udostepnilem na nt a nt widzial tez xp ale nie mogl go otworzyc zawsze wyskakiwal mi blod ze np. kopmuter domowy nie nalezy do sieci albo jest niedostepny. pomoz mi to zrobic