Windows odmawia pracy


(Azhi) #1

Witam,

Problem jest następujący, najprawdopodobniej z winy windowsa niektóre programy odmawiają pracy, jak i sam Windows, zaczęło się od Photoshopa który nie może otworzyć zbyt wielu plików naraz bo się zwiesza, słychać dźwięk błędu w głośnikach ale żaden błąd nie wyskakuje, i potem to już inne programy też, aż do problemu ze ściągnięciem z czegoś bo poprostu po kliknięciu na ściąganie nic się nie dzieje, tak jakby komputer nie wiedział co ma zrobić. System działa niestabilnie bo muszę uruchomić ponownie Windows abym mógł znów pracować na np. Photoshopie, przegladarkach itp. w poprawny sposób, tak jakby mu nagle nie starczało pamięci lub miał problem z zapisem plików tymczasowych czy coś i mu się po chwili pracy cięższej wszystko krzaczyło. Proszę o pomoc w załączeniu logi:

HiJackThis:

http://www.wklejto.pl/42486

ComboFix

http://www.wklejto.pl/42487

Z góry Dziękuję


(Umpfh) #2

Zaznacz w Hijackthis i fix:


(Azhi) #3

nowy log:

http://www.wklejto.pl/42508

tamte wpisy były problemem zwieszania się aplikacji i odmowy pracy?

-- Dodane 15.09.2009 (Wt) 13:33 --

hmm więc? ktoś pomoże?


(jessica) #4

Głównym problemem był tylko ten plik infekcji:

Dodatkowym obciążeniem dla SYSTEMU jest także bezustanna aktualizacja GOOGLE:

Teoretycznie można to wyłączyć (albo w "Zaplanowanych Zadaniach" w "Panelu Sterowania", albo przynajmniej fiksując w Hijacku ten wpis:

O4 - HKCU..\Run: [Google Update] "C:\Documents and Settings\azhidahaka\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Update\GoogleUpdate.exe" /).

Sfiksuj w Hijacku jeszcze ten wpis po infekcji:

jessi


(Azhi) #5

nowy log:

http://www.wklejto.pl/42630

coś jeszcze mogę zrobić?