Windows Server 2008 i dźwięk

Witam wszystkich! Przesiadłem się na Windows Server 2008 Standard i chciałem wszystko skonfigurować. Szło to świetnie dopóki nie doszedłem do dźwięku. Mianowicie w Panelu Sterowania wyświtla mi taki tekst:

W tym rzecz, bo na równolegle zainstalowanym systemie Windows XP Home audio jest już wykrywane, stery zainstalowane i działa. Kiedy chcę zainstalować sterowniki od karty dźwiekowej (zintegrowana z płytą główną - C-Media AC’97, sterowniki dołączone na CD od płyty głównej) to wyświetla mi taki oto tekst:

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Nie wiem czy chodzi tu o sterowniki, czy też o dodanie jakichś funkcji w systemie (Win Server 2008 jest dosyć okrojony z multimediów). Pzdr

lalu , a czy stery które instalujesz są pod Windows Vista/ Server 2008? Czy próbujesz zainstalować te z XP’ka?

Po co kupowałeś system serverowy do domowych zastosowań? :x #-o Nie lepiej było kupić Vistę…?

Stery próbowałem instalować różne (te z płyty są na XP), były również te niby przeznaczone na Win Vista/ Server 2008 (z neta). (Choć na początku nie mogłem doszukać sie na Vistę/Server 2008, ale na forum mi pokazali - też zresztą nie działały). W Menedżerze urządzeń pod Kontrolery źwieku i gier jest tylko: Nieobsługiwany standardowy port gier.

Systemu nie kupowałem (dał mi wujek Bill na 240 dni do treningu - na Viste szkoda kasy). Wszystko śmiga prócz dźwieku.

poszukaj na stronie oficjalnej sterowników do visty i takie spróbuj zainstalować. ja mam na laptopie właśnie taką 240 dniową wersję i wszystkie steroniki instalowałem te od visty i wszystko działa bez problemu