Windows Server Codename Longhorn beta 2

(J4ceeq) #1

Witam

Mam pytanie czy jeszcze mozna się zarejestrować i otrzymać za free płytki? Jeśli tak to jak to zrobić? proszę o szybką odp. :))

(Janek Max) #2

Możesz jedynie zarejestrować się na connet i pobrąc ten windows 8)

(J4ceeq) #3

na innym forum piszą ze plytki mozna jeszcze dostac......

(Matrix) #4

tak można :slight_smile:

http://forums.microsoft.com/technet-pl/default.aspx?siteid=51

wejdź w Programowanie -> Programowanie na longhorn

na dole pisze link do rejestracji :slight_smile:

(J4ceeq) #5

ok dzieki za szybka odp

Złączono Posta : 27.02.2007 (Wto) 9:57

a jak otrzymać visual studio?

(mktos) #6

Visual Studio beta 2 można było otrzymać, ale to z półtora roku temu było...

(Janek Max) #7

Teraz nigdzie za darmo nie dostanieszChyba że.............. :wink:

(Matrix) #8

można dostać darmową wersje Visual Studio 2005... http://www.msdn.microsoft.com

(J4ceeq) #9

za visual studio chcą 12.00 Euro za wersję testową na DVD..:confused: to jest śmiech na sali :mrgreen:

Złączono Posta : 27.02.2007 (Wto) 21:48

mógłbyś podaj jakiegos dokładnego linka?

Złączono Posta : 27.02.2007 (Wto) 21:52

wiem ze mozna za darmo pobrać ale przy moim łączu to bym chyba musiał przez 2 tygodnie nie wyłączać kompa, a to by mi wtedy przysłali rachunek za prąd, a visualem bym się pobawił tylko przez 30 dni :?

wiec czy jeszcze rozdaja plytki z wersja trial?

(Matrix) #10

MS VS nie przysyłają za free triali... mam 180 dniową wersje DARMOWĄ Visuala... na Płycie DVD... :wink:

(J4ceeq) #11

masz wersje darmową, ale pewnie musiales zaplacic za plytki i za wysylke??

(xomo_pl) #12

czy wysyłają jeszcze płytki Windows serwer code name longhorn ?

czy wraz z płytami wysyłają też product key, czy poprostu go nie ma? pytam bo zamówiłem go. Prosze o odpowiedzi.

(aero) #13

nie ma, z płytkami dostajesz nr. zaproszenia i : logujesz się na connect.microsoft.com zakładka zaproszenia i podajesz ten numer, i od tego momentu możesz uzyskać cd key

(J4ceeq) #14

a jak myslicie kiedy beda wysylac beta3 i czy wogole maja zamiar??

(aero) #15

Z tego co słyszałem beta 3 będzie tylko do pobrania .

(J4ceeq) #16

a czy microsoft rozsyla bezplatne plytki z trialami swoim produktow bo kurde bym chcial sie pobawic i przy okazji potestowac ich produkty, ale pobieranie jest raczej niemozliwe, bo 2-3GB bym pobieral nawet i z miesiac......

jak cos znacie to napiszcie i nl. podajcie linki :]

(Mateuszd) #17

A czy sie płaci za przesyłkę :frowning: :mrgreen:

(aero) #18

nie.

Ha, jaka dziwna jest mentalność wasza, wszystko co za free byście izamawiali, nawet jesli nie macie pojęcia o systemach serverowych, byle by tylko dostać płytki za free :mrgreen:

(Mateuszd) #19

Nie gadaj, mam pojęcie o serwerach. I z Angielskim też nie mam problemu. Ja bym ten system potestował tylko ze mam wolny net żeby śćiągać i dlatego bym chciał żeby mi przesłali za Free, jak nie to kolege poprosze on mi ściągnie.

(J4ceeq) #20

i tu nie masz racji no napewno znajdzie sie kilka osob co by chcialo tylko dlatego, ze rozdaja za darmo, ale ja do tych nie naleze :]