Windows seven i sound blaster live 24bit

(Dudas bad boy) #1

Przy próbie zainstalowania sterowników do Sound blaster live 24bit wyskakuje komunikat że nie wykryło w/w karty dźwiękowej. Póbowałem także zainstalować KX lecz to samo. Karta sprawna na bank pod XP wszystko działa idealnie. WIecie moze co zrobić?

bade.jpg

(azazel666) #2

mam dokładnie tak samo z Audigy 2, ściągnij przez windows update sterowniki do creative, tam są które działają bez problemu.

(Dudas bad boy) #3

Ale właśnie nie mam nawet tego w menadżerze urządzeń. A gdy robie update wyskakuje mi tylko 1 update :

(azazel666) #4

ja też swojej karty nie miałem nigdzie wyświetlone, ani windows ani sterowniki jej nie widziały ale wszedłem w windows update i wyszukałem ręcznie wszystkie dostępne aktualizacje i na liście były sterowniki do kart Creativa. wyszukaj aktualizacji ręcznie nie automatycznie to powinieneś mieć na liście.

(apik) #5

Witam!

Pierwsze co to chciałbym z góry przeprosić za odgrzebanie tematu, ale jest to dla mnie ważne! A pisanie nowego tematu mija się z celem i zaśmieca forum!

Zmieniłem kompa i zainstalowałem Windows'a 7. Ze starego kompa chciałem przełożyć kartę muzyczną (Creative Sound Blaster Live! 24bit), lecz sterowniki z oryginalnej płyty nie chcą się zainstalować (błąd ten sam co w pierwszym poście).

Windows Update nie chciał mi znaleźć sterowników do tej karty! Czy ma ktoś może sterowniki do owej karty pod Windows'a 7 bo na zintegrowanym Realtek'u można oszaleć ;/, dość, że jakość jest słaba to tylne głośniki mają jakieś zniekształcenia i są bardzo ciche. Próbowałem chyba wszystkich możliwych kombinacji i ustawień! Głośniki, które posiadam to Creative P5800 5.1.

Gdyby ktoś posiadał takowe sterowniki będę wdzięczny i od razu z powrotem przedkładam SB Live! 24bit :slight_smile:

Pozdrawiam!

(rgabrysiak) #6

Sprawdź dostępność sterowników do swojej karty na stronie Creative:

http://support.creative.com/KB/showarti ... 61105&h=13

(apik) #7

Już szukałem na stronie Creative'a, ale nie przyniosło to żadnych efektów :confused:

Wychodzi na to, że czeka mnie dodatkowy zakup w postaci karty muzycznej :frowning: bo ten zintegrowany Realtek to jakaś pomyłka.

-- Dodane 01.03.2010 (Pn) 15:47 --

PS Jeśli ktoś Was sobie z tym jakoś poradził to piszczie :wink:

Pozdrawiam.

(Dark64) #8

U mnie działają na SB live platinium i systemie 32bit. te stery