Windows Seven - wersja 32 bit i 64 bit na jednej płycie

(Jacob) #1

Cześć!

Zastanawiam się czy możliwe jest zrobienie wersji z dwóch płyt z Windowsem 7 32 bitowych i 64 bitowych jednej płyty z możliwością wyboru - tak, abym w ekranie wyboru mógł wybrać ilo bitowy system chcę instalować?

Tak, żebym po prostu, w tym ekranie gdzie mam Windows 7 Starter, Home Basic, Home Premium i tak dalej, mógł w ilości bitów wybrać wersję np. Home Premium 32 bit i 64 bit.

(mb2707) #2

Musisz posiadać obie wersję tz. 32 i 64 bitową to wiem że się da zrobić, ale gorzej już z legalnością. :wink:

(Jacob) #3

Dobra posiadam te wersję...

I powiedz mi jak to zrobić...

(rgabrysiak) #4

Jak to zrobić, przeczytaj i zastosuj:

http://www.windowsvalley.com/blog/creat ... ingle-dvd/

(Jsq Spam) #5

Ostatnio widzialem nośnik Windows 7 PL "11 w 1"

Wszystkie wersje 32 i 64 w jednym.

Nośnik można ściągnąć z netu, ważny jest klucz.

(Jacob) #6

Tak, tylko że pobierając taki system z internetu narażasz się na to, że w środku są jakieś wirusy, pliki od hakerów itp. No chyba, że można to jakoś sprawdzić (choć ja tego nie umiem)....

(olo320i) #7

Zrobiłem ostatnio tutorial jak to zrobic , jak zintegrować wersje 32bit i 64bit na jednej płycie, umieściłem ten tutorial w dziale "Sprawdzone Porady", po miesiącu czekania administracja tego portalu napisała mi maila że nie umieszczą mojego tutorialu ponieważ moja porada jest niezgodna z licencją systemu Windows Microsoftu,

Śmiać mi sie chce ponieważ do integracji tych 2 systemów użyłem (po za hex editorem) WYŁĄCZNIE NARZĘDZI KTÓRE UDOSTĘPNIŁ DO TEGO MICROSOFT

(Jacob) #8

Ogólnie administracja tego vortalu jest przewrażliwiona na punkcie piractwa. Bo mimo iż go wcale nie popieram do uważam, że oni już stanowczo z tym przesadzają - zauważ, że nawet Microsoft na swojej stronie napisał jak zrobić z dwóch płyt z różnymi systemami jedną płytę z obydwoma wersjami.

No cóż - ja sobie już z tym poradziłem skorzystałem z porady, która jest na forum Windows7.pl.