Windows sie zawiesza

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9bc … 31130.html to zdjecie plyty a moze kupie nowa plyte

Ewidentnie, bez dwóch zdań kondensatory do wymiany. I to wszystkie nawet jeśli po niektórych nic nie będzie widać. Oczywiście możesz kupić nową ale ta płyta jest do uratowania za niewielkie pieniądze (jeśli zrobisz to samemu, bo serwis weźmie pewnie z 50 zł)

ak6 mam prozbe do ciebie czy moglbys mi kupic takie kondensatory bo tu takich nie dostane w serwisie chca plyte wymienic. oczywisciwe pokryje wszystkie koszty i odpale ci cos.i sprubuje naprawic plyte a jak sie nie da to kupie se nowa. nigdy nie lutowalem bo jestem kucharzem.

No patrz - a ja jestem kierownikiem działu handlowego i lutowałem! :smiley:

Nie ma sprawy. Daj dokładny spis tych kondensatorów to coś się poszuka. :slight_smile:

Ja proponuję zrobić ci tak: kup sobie używaną płytę np. na Allegro i zamień w kompie, potem spokojnie pobaw się ze swoją starą płytą i jak wszystko się uda i będzie działać (a wieżę, że tak) to swoją opchniesz i odzyskasz kasę. W ten sposób będziesz miał kompa sprawnego cały czas i masz okazję złapać trochę wprawy w lutowaniu kondensatorów.

Spis kondensatorów daj na PW bo to i tak już nic nie wnosi do tematu. 8)

ok narazie poczekam z ta plyta bo i tak mam drugiego kompa sprawnego dzieki