Windows SKY, czyli graficzny projekt nowego systemu :)

Zapraszam wszystkich do oceny wspaniałego projektu graficznego nowego systemu operacyjnego Windows SKY

Pomysł, i projekt graficzny usera prx :

zapraszam do obejżenia galerii screenów :

http://forum.aerosite.pl/topics26/windo … 6.htm#7395

I oceny

I wspomne o jednym, zabrania się umieszczania screenów bez zgody autora screenów czyli prx na inne fora, servisy ;]


Proszę nie traktować tego jako reklamę forum, lecz z wiadomych wzgledów, screeny sa zastrzezone, i nikt nie ma prawa kopiować ich bez zgody autora.

System powstał z niczego, więc zapraszam do oceny :smiley:

Super projekcik :slight_smile: Chciałbym taki Windows… :smiley:

cool…

No brawo :wink:

Całość wygląda… hmm… PIĘKNIE!

Gdyby następny Windows był taki, sprzedał bym samochód aby go kupić !!

I ten nowy IE :mrgreen:

OMFG to jest chyba nie możliwe :mrgreen:

Brawo pomysłu!

Brawo za wykonanie!

Gdybym był zarejestrowany na tym forum, postawił bym temu userowi z 15 piw :mrgreen:

Ciekawe jakie przewidział wymagania dla tego systemu hehe :slight_smile: . Projekt ładny i mógłby mieć przyszłość ale jak ostatnio słyszeliśmy o rewolucji i nowym systemi wyszła vista która wzbudza mieszane uczucia a tymczasem tak powinna wyglądać rewolucja niewiele mnie tu przypomina XP leciwego XP czy nawet Vistę. Jednak znajdzie się i kropla goryczy :). Spojrzałem na projekt na którym ten był wzorowany i muszę powiedzieć że pierwowzór bardziej przypadł mi do gustu. No i to zbyt piękne aby mogłoby być prawdziwe :slight_smile: .

Wszystko ladnie pieknie ale… te bledy ort wala po oczach i to strasznie.

To tylko projekt graficzny, do wprowadzenia tego w zycie minie duzo czasu jezeli w ogole do czegos takiego dojdzie.

a gdzye Ty masz tam jakiś system? jedyne co widze to kilka screenów a raczej projektów graficznych, i to [moim zdaniem] słabych…

No to jest wizja systemu :mrgreen:

każdy ma prawo do własnej oceny ;]

I ok :slight_smile:

Ok, wizja wizja, a czy ktos myslal nad tym czy te pomysly sa do spelnienia? Przerobki sa mozliwe ale nie az tak drastyczne, nie chodzi o wizualizacja ale o sam system i jego funkcje :wink:

mi się osobiście nie bardzo podoba taka wizja … niezbyt graficznie to wyglada :slight_smile:

Nie !@!

To ma i miała być tylko i wyłącznie wizja systemu , nic wiecej

Jakbym miał oceniać w skali 1-10 dałbym 7 :stuck_out_tongue:

Nawet fajny. Lecz styl graficzny troszkę nie pasuje (jak dla mnie).

projekt ok tylko nie podoba mi się pasek start- menu jest świetne…

Nie chce zrzędzić ale nie rozumiem czemu aero ma święte prawo w bezczelny i nachalny sposób reklamować swoje " forum " (i do tego postawione na tak miernym skrypcie :wink: ) ???

Bo umówmy sie temat za bardzo sensu to nie ma, poza reklamą.

To mi sie kojarzy z takim zjawiskiem, które świetnie opisał Docent http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=82

Tja, siuper… jaki jest sens robienia takich rzeczy skoro wiadomo iż i tak nic takiego nie powstanie ? “System powstał z niczego” tjaa, sklecone obrazki i mamy “system” yeach odpale painta pare kresek i będe sprzedawał Śfiste xtreeeeeeme, dobra koniec szyderstwa ;>

Jeśli chcecie zobaczyć “projekty” które mają naprawdę dużą szanse aby zaistnieć naprawde to (Masło Maślane ;>:

http://www.kde-look.org/index.php?xcont … f80292b366