Windows Sp 1 i Sp2 przez hamachi?

Witam ma poważny problem, otóż razem z kolegami chcieliśmy pograć w starcrafta przez hamachi. stworzyliśmy sieć wszyscy dołączyliśmy (3 nas jest). Problem nastąpił przy połączeniu , jeden kolega szybko wyłączył zaporę w windowsie Xp Sp 2 takim jakim ja mam oboje siebie pingujemy, trzeci gracz ma windows xp Sp1 z zaporą tą zwykłą starą ICF. nawet kiedy jest włączona pingujemy go obaj wiec myślmy jest ok.

Kiedy ja stworze grę (windowx Xp SP2) - to kolega z Sp2 widzi moja grę , ale ten z Sp 1 nie.

Kiedy kolega (z Sp2) stworzy grę - to nawet ja go nie widzę.

Kiedy kolega(z Sp1) - j.w

Czyli tylko jak aj stworze to w 2 możemy zagrać ale w 3 ani razu o może być przyczyną. Nie wydaje mi się że SP bo jednak kiedy kolega(sP2) stworzy to ja go też niw widzę.

Prosze pomóżcie, od razu zaznaczę że kolega z Sp1 próbował z wyłączoną zaporą ICF ale nic to nie dawało.

to niech może kolega zainstaluje sp2 jak ma sp1

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ice+Pack+2

prt , kolega z SP2, ma wyłączoną zaporę?

Tak obaj z Sp2 mamy wyłączoną zaporę, najgorzej z tym trzecim, chyba będzie trzeba tego Sp2 zainstalować mu ;/

prt , niech trzeci kolega zainstaluje SP2, będzie tylko bezpieczniej. I wszystkie komputery będą pracować na tym samym zestawie.

Rozwiązanie twojego problemu samo się narzuca. Konieczna jest instalacja Sp2,choć może się okazać że jest jeszcze inny problem. Jednak najpierw niech zainstaluje , a po tym będziemy się ewentualnie martwić co dalej.