Windows theme

Witajcie, zainstalowalem jakiegos windows theme’a na moim koncie w komputerze i wszystko sie zwalilo. Obraz mam caly czarny, tylko ikonki widac, jak klikne prawym guzikiem myszy na pulpicie to opcje tez sa czarne i nie moge przywrocic starego ustawiena :frowning: Teraz jestem na administratorze i wszystko dziala :), jak moge przywrocic stara kompozycje pulpitu? :frowning:

Może taki them :lol: ?

Jakiego zainstalowałeś?

Przywracanie systemu nie działa :P?

Próbowałeś instalacji innego stylu do windowsa

no walasnie pewnie taki zlosliwy them :confused:

Sciagnelem torrentem 30 mb super themow, testowalem kazdy po kolei, wszystkie byly w porzadku, az do chwili … :frowning:

Wylaczone.

Jak zainstaluje inny styl z admina , to bede mial te zmiany wprowadzone dla swojego uzytkownika?

Raczej mało prawdopodobne.

Musisz z konta użytkownika na którym mają być dokonane zmiany.

A gdy utworzysz nowe konto w systemie to też tak się dzieje?

nie dzieje :slight_smile: na szczescie. Prawde powiedziawszy wolalbym odzyskac swoje stare konto, ale jesli nikt nie bedzie w stanie wymyslic czegos zeby to naprawic to zaloze sobie nowe :slight_smile:

To spróbuj w starym zmienić styl na inny - choćby klasyczny.

heh, ale mowilem juz ze cale tlo jest czarne, jak klikne prawym guzikiem myszy to nie mozna odroznic okna od tla bo oba sa czarne :lol:

A jak klikniesz prawym na pulpicie i zechcesz wybrać tą odpowiedzialną za właściwości na pulpicie (opcja na samym dole menu prawego myszy) to otwiera się okno z właściwościami czy nie?

Możesz dojść tak analogicznie to zmiany stylu pulpitu (gdzie to jest dokładnie sprawdź sobie na drugim koncie) i leć w ciemno i spróbuj zmienić styl

lol :slight_smile: nie wiem czy sie otwiera bo wszystko jest czarne, tzn: zapewne sie otwiera ale ja nic nie widze. Nie wazne, zrobilem nowe konto, dam sobie spokoj z tamtym. Dzieki aju za pomoc i czas. :smiley: