Windows theme

(system) #1

Witajcie, zainstalowalem jakiegos windows theme'a na moim koncie w komputerze i wszystko sie zwalilo. Obraz mam caly czarny, tylko ikonki widac, jak klikne prawym guzikiem myszy na pulpicie to opcje tez sa czarne i nie moge przywrocic starego ustawiena :frowning: Teraz jestem na administratorze i wszystko dziala :), jak moge przywrocic stara kompozycje pulpitu? :frowning:

(aju) #2

Mo偶e taki them :lol: ?

Jakiego zainstalowa艂e艣?

Przywracanie systemu nie dzia艂a :P?

Pr贸bowa艂e艣 instalacji innego stylu do windowsa

(system) #3

no walasnie pewnie taki zlosliwy them :confused:

Sciagnelem torrentem 30 mb super themow, testowalem kazdy po kolei, wszystkie byly w porzadku, az do chwili ... :frowning:

Wylaczone.

Jak zainstaluje inny styl z admina , to bede mial te zmiany wprowadzone dla swojego uzytkownika?

(aju) #4

Raczej ma艂o prawdopodobne.

Musisz z konta u偶ytkownika na kt贸rym maj膮 by膰 dokonane zmiany.

A gdy utworzysz nowe konto w systemie to te偶 tak si臋 dzieje?

(system) #5

nie dzieje :slight_smile: na szczescie. Prawde powiedziawszy wolalbym odzyskac swoje stare konto, ale jesli nikt nie bedzie w stanie wymyslic czegos zeby to naprawic to zaloze sobie nowe :slight_smile:

(aju) #6

To spr贸buj w starym zmieni膰 styl na inny - cho膰by klasyczny.

(system) #7

heh, ale mowilem juz ze cale tlo jest czarne, jak klikne prawym guzikiem myszy to nie mozna odroznic okna od tla bo oba sa czarne :lol:

(aju) #8

A jak klikniesz prawym na pulpicie i zechcesz wybra膰 t膮 odpowiedzialn膮 za w艂a艣ciwo艣ci na pulpicie (opcja na samym dole menu prawego myszy) to otwiera si臋 okno z w艂a艣ciwo艣ciami czy nie?

Mo偶esz doj艣膰 tak analogicznie to zmiany stylu pulpitu (gdzie to jest dok艂adnie sprawd藕 sobie na drugim koncie) i le膰 w ciemno i spr贸buj zmieni膰 styl

(system) #9

lol :slight_smile: nie wiem czy sie otwiera bo wszystko jest czarne, tzn: zapewne sie otwiera ale ja nic nie widze. Nie wazne, zrobilem nowe konto, dam sobie spokoj z tamtym. Dzieki aju za pomoc i czas. :smiley: