Windows Vista 5536 do pobrania

aero - bardzo dobre i wyczerpujące wyjaśnienie; właśnie takie powinno być podane w info. Nie było by moich pytań jak i innych osób (w komentarzach do info). No i jeszcze jedno: osoby, które pobiorą vistę nie wiedząc że potrzeny jest key i z niej nie skorzystają zmniejszają szanse innych osób posiadających klucz.

E tam…osoby które nie załapią się na ściąganie visty pre RC1 dobra wiadomość …wersja RC1 ma być wydana 7września i też dla wszystkich :stuck_out_tongue:

A jak tym razem z kluczami? Też od bety? Bo to by była już przesada.

tego jeszcze nie wie nikt 8) , czytrzeba będzie wygenerować na stronie msa nowe cd keye czyznowu te same z bety 2

Zainstalowałem tą bete , klucz działa z poprzednich Beta2 , instalka żąda klucza zaraz po sprawdzeniu komponentów kompa czyli przed instalacją systemu więc instalacja bez klucza jest niemożliwa , po zainstalowaniu systemu konieczna jest aktywacja klucza , w przeciwnym wypadku system będzia działał tylko 3 dni , jak narazie to poprawili troche błędów , dołożyli wiecej sterów , wydaje mi się że kosztem czasu uruchamiania się systemu (niesamowicie długo) po zainstalowaniu zjada około 13 Gb dysku

PS. sorry za wprowadzenie w błąd co do zajętego miejsca , podczas instalacji dałem nową instale wybrałem format , ale coś jest nie tak widocznie jakiś błąd , dysk nie został poprawnie sformatowany (zainstalowana była starsza Beta2) i pozostał na nim folder z windows old i pare poprzednich instalek w rzeczywistości nowa Beta zajmuje około 8Gb.

czyli partycja 15 gigowa wystarczy :wink:

Za godzinę i ja zainstaluję tę betę:P

Czy da się to okroić, zainstalować bez danych składników, by weszło to na 10GB dysk?

Ale i tak Wydaje mi się, że to w tym wypadku nie ma sensu, ale warto wiedzieć.

Nie ma takiej możliwości … narazie :stuck_out_tongue:

Dziękuję za informację.

Bzdura, mi weszło na 9,8gb (nie chciałem formatować dysku z xp) bez problemu jeszcze mam 2 giga wolne :lol: tylko muli przez to, że dysk ma mala przepustowość

a mozna wiedziec skad masz te informacje? rzuc jakims linkiem

Witam, pozwolę sobie wyjaśnić: :wink:

Prawdą jest, że 5536 wymaga klucza z wersji 5342, gdyż żadnych nowych kluczy po prostu nie ma (testerzy też używają klucza z wersji 5342). Publicznie jednym dostępnym kluczem jest Beta 2, zatem ten klucz należy podać w najnowszym buildzie (i w każdym wcześniejszym po 5342).

Druga sprawa: klucz jest wymagany do aktywacji, a nie do instalacji. Wystarczy kliknąć Next na okienku z kluczem, zaakceptować ostrzeżenie, potem (ważne) wskazać wersję Ultimate i kontynuować instalację. Niestety, po 14 dniach albo poda się ważny klucz (ten do Beta 2), albo Windows nie wstanie (aktywacja).

Własnie tego wątku nie sprawdziłem podczs instalacji , posiadałem klucz więc wpisalem go odrazu kiedy instalka go zawołała , więc możliwe że po zainstalowaniu systemu bez klucza mamy 14 dni na jego podanie i aktywacje , w przypadku kiedy zainstalowałem system z podanym kluczem , to w odpowiednim oknie ukazała się informacja że na aktywacje klucza mam 3 dni. Wydaje mi się że w poprzednich betach po aktywacji klucza pojawiała się informacja że system będzie aktywny 1 rok w tej najnowszej becie pojawia się tylko napis że system został zaktywowany.

Wydaje mi się, że dochodzi do pewnego rodzaju pomyłki - 3 dni to jest czas, po którym następuje automatyczna próba aktywacji przez system, ot tak aby użytkownik nie musiał się tym w ogóle przejmować. Tak też powinno być napisane (“czas do automatycznej aktywacji”).

A system powinien działać 14 dni bez problemów, jeśli automatyczna aktywacja się nie powiedzie (bez klucza zapewnie nie).

aero , pomyliłeś się. Zainstalowałem na innym dysku, ale zajęło tylko ~7,3 GB. Widocznie inaczej teraz to robią.

Szybka lekcja angielskiego by ci się przydała… Tam pisze że za 3 dni windows przypomni ci o aktywacji (mniej więcej)…

Pozdro…