Windows Vista a przycinajace sie filmy

(Etagrats) #1

Witam

Mam drobny problem :stuck_out_tongue_winking_eye: Chodzi mianowicie o filmy w WIndows Vista, Leciutko sie przycinaja podczas odtwarzania nic wielkiego ale to widac juz niemam pomyslow jak to naprawic pomocy.Uzywam Vista Codec Pack + Subedit.Sprawdzalem inne playery i to samo z innymi kodekami to samo, wylaczylem indexowanie plikow na dyskach i wciaz to samo ;/

AMD Athlon 64 3800+ (2.40 Mhz), Ram 2.5 Gb, GForce 8800 GT Alpha Dog, HDD SATA 500 GB, 2HDD IDE 350 GB

(Lukaszk 89) #2

Z początku pobierz i zainstaluj to i zobacz czy tak samo będzie?

(impassive) #3

Sterowniki płyty głównej i karty graficznej zainstalowane, czy jedziesz na standardowych?

(przemekKK) #4

Miałem ten sam problem. Mi pomogło zainstalowanie KMPlayer'a.

Sprawdź, czy masz SP1, ponieważ podnosi się znacznie wydajność operacji dyskowych.

(suchmen) #5

to jest tak-zainstaluj xvid najnowszy oraz ac3 filter 1.46 a filmy odtwarzaj all playerem lub vlc-wszystko powinno działać szybko i stabilnie.

do mp4 używaj quicktime playera.

(Etagrats) #6

Oka dzieki, jak bede na chacie to zobacze czy cos pomoze bo teraz jestem w robocie :wink: Jak cos to dam znac ale chcial bym zostac przy moim subedicie najlepiej :wink: jezeli chodzi o sterowniki to oczywiscie niezostawiam nigdy standardow mam zainstalowane najnowsze :slight_smile:

W dniu 15.05.2008 , o godzinie 19:25 został dopisany post przez Etagrats

Dzieki za rozwiazanie dziala juz sie nie tnie, player BestPlayer dal rade :wink: Ale moze ktos zna rozwiazanie jak to samo zrobic na subedicie :wink:

W dniu 26.05.2008 , o godzinie 15:07 został dopisany post przez Etagrats

OKa jednak sie okazalo ze nie dziala nadal poprawnie ale nareszcie znalazlem rozwiazanie.Wylaczylem indexowanie na wszystkich dyskach oraz ustawilem prioryret z jakim na sie odpalac subedit w opcjach jest wybralem wysoki kodeki to ffdshow wersja pod viste i teraz smiga jak tralala

-- Dodane 12.01.2009 (Pn) 14:48 --

Rozwiazanie to zainstalowac fddshow zainstalowac subedita i ustawic priorytet suedita na wysoki i dziala :wink: