Windows Vista Beta 2 do pobrania za darmo!

No właśnie i tu problem. Wyświetla mi się ten oto komunikat:

Czy jak dobrze myśle to to znaczy, że serwer jest przepełniony??

Dokłądnie tak serwer jest przepełniony sprubój pużniej.

Z wortalu też jakoś dziwnie pobiera tzn. od tyłu pasek postepu odrazu pokazuje że już pobrał w dodatku pobierze kilkadziesiąt Mb i przerywa , akcelerator pobierania też pobiera od tyłu i pobiera za każdą próbą pobrania inne wielkosci czasem 100Mb czasem 70Mb i i konczy jakby pobrał wszystko to samo na stronie microsoftu , poprostu rozłancza , i doszło do tego że wykorzystałem już limit pobierań i nakazują abym ponownie zarejestrował sie z innego emaila , może zna ktoś pewne źródło do pobrania , klucze już mam od microsoftu.

Jak zwykle Mikrosoft ma przeciazone serwery. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :x

:o

Poczekaj aż zwolni się miejsce dla Ciebie w kolejce pobierania :slight_smile:

ddr94 Spróbuj ściągnąć z tego linku:

KLIK

Skąd go masz??

To jest link z serwerów microsoftu.

Te same linki sa na stronie głownej dp ;]

Można również pobrać obraz iso legalnie w tym momencie przez sieć torrent, pobieramy sam obraz iso a instalujemy ją na kluczu który dostaliśmy podczas rejestracji :wink:

Wszystko będzie zgodne z prawem, a w tej chwili pobranie z torrenta szybciej pójdzie niż czekac w kolejce na serverach microsoftu

panowie troche wyobraźni… wciśnijcie pare razy F5 i po kłopocie ;] kurde numer stary jak swiat a Wy sie tu zamartwiacie…

tak z innej beczki czy ile czasu mozna używac bete ?

Do 1.06.2007

hmm ktoś już ścioagnoł i zainstalował? jak wrażenia?

mi w jakieś 40 min ściagneło sie 4,5 % :smiley: to i tak nieźle przy Neo 256

Wrazenia: sciagalo sie kawalek czasu z predkscia srednia 239kb/s, ladny instalator, a nie istalowalem bo nie mam gdzie. :frowning: :frowning:

Ja mam viste…

Na mojej maszynce do mięsa(P III, 512 ram, ELSA GeForce 2 (chyba))

nie działają jedynie przeźroczyste okienka…

Na gg nie można zmienić statusu…

I troszkę mułowato chodzi.

Pozatym wszystko jest oki :wink: