Windows Vista - da się ściągnąć czy trzeba zamawiać?

Na stronie Heroes Happen Here da się zamówić Vistę na rok, ale czy można ją ściągnąć stamtąd?

Sorki :smiley: Jeśli masz ten sprzęt co w opisie to raczej Vista Ci nie pójdzie… Jeśli pójdzie to będzie muliła jak 120 8)

paracik , ja mam gorszy i jakoś chodzi - indeks 3.0

Nie ta Vista to na sprzęt: Intel Core2 Duo E4600 2,4 GHz | Segate 320 GB Barracuda 7200.10 | OCZ Technology2x 1GB DDR2 800MHz Platinium Rev2 CL4-4-4 | Zotac GeForce 9600 GT 512MB AMP! Edition | Asus P5K Intel P35 LG SuperMulti DVD+/- RW GSA-H55L LightScribe bulk black Chieftec (GPS-500AB-A) 500W

To mój nowy komp tylko zapomniałem zmienić w sygnaturce.

fra234 , ściągnąć sie nie da…

Tak jak wyżej kolega napisał zapomnij o Viście na takim sprzecie :stuck_out_tongue:

OK. Chciałem se Vistę HP kupić, ale przeczytałem o tej to se pomyślałem, czemu nie :slight_smile:

sciagnac sie nie da a czy zamowic to juz raczej nie aktualne !POpromocji po prostu!

A studiujesz może? Jak tak, to możesz się zapytać na Twojej uczelni, czy przysługuje Ci członkostwo w MSDN AA. Ja mam Windowsa orginalnego od mojej uczelni za darmo :smiley: Może ty tez masz taką możliwość?

Chyba jeszcze ankieta na serwerach jest bo w KŚ o tym pisali.

fra234 zapomnij żeby ci vista chodziła dobrze i jeszcze gry żeby działały, nie ma szans żeby średnio chodził zbieraj na nowego kompa :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Naprawdę nie pójdzie na takim sprzęcie: Intel Core2 Duo E4600 2,4 GHz | Segate 320 GB Barracuda 7200.10 | OCZ Technology2x 1GB DDR2 800MHz Platinium Rev2 CL4-4-4 | Zotac GeForce 9600 GT 512MB AMP! Edition | Asus P5K Intel P35 LG SuperMulti DVD+/- RW GSA-H55L LightScribe bulk black Chieftec (GPS-500AB-A) 500W ?

fra234 , wszyscy jaja robią sobie z Ciebie. Ja obecnie siedzę na celeron 2,8 i wszystko pięknie chodzi. Ty masz znacznie lepszy komp od mojego.

fra234 , do Twojego kompa tylko Vistę wpakować mam podobną konfiguracje (lepszego procka, gorsza grafę :D) i Vista chodzi cud :lol:

Narazie leci pod Kubuntu

fra234 , ale w Kubuntu za bardzo sobie nie pograsz :stuck_out_tongue:

Zwazaj na słowa…

Na Wine działa CS, WoW innych gier nie sprawdzałem…

Na Windows Server 2008 i Vista Ultimate CS nawet nie startował…

vista już ładnie chodzi, i można pograć, to komp musi być, procek 2 rdzeniowy 2gb ramy i grafa radek hd3870 albo jakaś GF seri 88 :stuck_out_tongue: i pociecha kompa i z visty będzie :smiley: :smiley:

fra234 mam bardzo podobny sprzęt i vista chodzi aż miło :smiley: , co wy mu gadacie :o , myślicie że vista to 4gb ramu i quad (albo e8200) za minimalne wymagania, wiadomo jak ktoś sobie zawali system to mu będzie na każdym sprzęcie zamula :smiley: ł.

Crop , człowieku mi C-S chodzi bez zatknięcia…

Używałem przez rok Visty na Athlonie XP 3000+ i 1 GB ram. Chodziła bardzo dobrze, a po zmianie sprzętu na nowy (C2Duo E8200, 4GB Ram) wszystko śmiga idealnie. Dla procesorów dwurdzeniowych tylko Vista, XP to przeżytek.