Windows Vista duże menu Atostartu

Przyłączam się z prośbą o screen’a, bardziej o dokładny opis jak zrobić. :lol:

sposób ??

ty w to wierzysz ??

:hahaha:

raczej w photoshopie ten start zostanie wyprodukowany, bo sposób ten nie działa.

Kontaktowałem się z pracownikie Ms i nie ma opcji aby zmienic szerokość start w vista PL :stuck_out_tongue:

OTy-kosmos,przypominam że dział jest działem technicznym,a nie na luzie.JNJN

Ten sposób by zadziałał, tylko trzeba by podmienić drugą, “ukrytą” kopię pliku aero.msstyles.mui. znajduje się ona w:

X:\Windows\winsxs\x86_microsoft-windows-aero.resources_31bf3856ad364e35_6.0.6000.16386_pl-pl_37580c71cb43acc1

Nie jest to takie proste, bo plik jest pozabezpieczany jakimiś prawami dostępu i nawet z poziomu WinXP (nawet w trybie awaryjnym) tego pliku podmienić\zmienić mu nazwę\usunąć się nie da. Jak ktoś wymyśli jakiś sposób, to niech napisze :smiley:

moze pod winternals podmienisz? w sumie nie ma wersji ktora wspiera w pellni viste ale wersja 2006 powinna dac rade

Zbytnio nie rozumię :? Proszę o wyjaśnienie :smiley:

Ja już moge podmienić :smiley: Zamieść ten plik na jakiejś stronie.

Bzdura :stuck_out_tongue: czytałeś mój post tu? http://www.aeroxp.org/board/index.php?showtopic=8234

Tutaj masz link do pliku.

http://rapidshare.com/files/18206179/ae … s.mui.html

Powiedz jak Ci się udało podmienić ??

Właściwości–>Zabezpieczenia–>Zaawansowane–>właściciel–>Edytuj–>administratorzy.I potem możesz zmienić sobie na pełną kontrolę :smiley:

Hmm. testowałem troszkę kiedyś Winternals ale nie podmieniałem plików… zobaczymy :slight_smile:

erdta1.th.jpg

Złączono Posta : 25.02.2007 (Nie) 14:08

Rosyjscy koledzy mówili mi, aby trick zadziałał trzeba podmienić z innego OS’a bo spod Visty podmieniając nie uzyskamy rezultatu.

no to co za problem użyć choćby jakiejś dystrybucji Linuksa LiveCD?

Która obsługuje partycje NTFS ?? poza tym NTFS Visty różni się strukturą w stosunku do NTFS XP.

Podmieniłem ten plik ale bez rzednego rezultatu.Amożne to zrobić prze virtual pc??