Windows Vista Format i instalacja Windowsa Xp Pro

Witam wszystkich! :smiley: Mam nowy komputer z systemem Windows Vista no i chciał bym sformatować dysk i zainstalować Windowsa XP. No i mam problem a mianowicie robię wszystko tak jak trzeba tzn. bootowani w BIOSIE odpalam płytkę z win xp wybieram partycje i daje od razu format partycj.Partycja sie formatuje i potem przechodzi od instalacji windowsa i kopiuje pliki i tu już pojawia sie problem bo nie można skopiować paru plików i muszę dać pomiń plik gdy już wszystko się zrobi to komputer sie resetuje i powinna rozpocząć się normalnie instalacja windowsa a u mnie coś takiego nie ma miejsc komputer sie resetuje i chce zebym od nowa dał czytanie z płyty :frowning: nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Czy jest możliwe że to może być wina dysku twardego że nie da się na nim zainstalować innego systemu. Proszę o pomoc w tej sprawie z góry dziękuje.

Spróbuj ponawiać kopiowanie tych plików, czasami pomaga. Ewentualnie płytka może być uszkodzona

Bo XP jest już tak starym systemem że niektóre komputery nie są z nim już kompatybilne czyt. brak sterowników…

Spróbuj ściągnąć windows 7 zobacz czy pójdzie instalacja…