Windows Vista Home Basic na tym kompie

Zastanawiam się czy nie być takim do przodu i czy nie kupić sobie viste. Zależy mi na wersji home basic. Kupiłbym Home Premium ale karte mi wysadziło po burzy i wróciłem do radeona 9250 128mb … i tak wogóle nie gram na kompie. I czy na 1gb ram i procku 1,41ghz będę mógł w 100% komfortu korzystać z kompa (korzystanie z office internet słuchanie muzy, czasami jakiś film i najwyżej World of Warcraft) Tak jak mówie na grach mi nie zależy najwyżej WoW. Jeżeli chodzi o offica to posiadam oryginalnego office 2007. Proszę o odpowiedź, bo bede miał kase na urodziny 14 wrzesnia. A po za tym microsoft pragnie żeby XP poszedł w niepamieć a z tego co wiem to już chyba nie ma żadnych problemów z system. Nie mam neostrady lecz osiedlówke(myśle że nie będzie problemów z netem). Będę wdzięczny jak mi pomożecie.

Złączono Posta : 19.08.2007 (Nie) 17:31

A i jeszcze mam pytanie chciałbym żeby okinka wyglądały tak jakby tylko nie miały efektu glass, chodzi mi o to żeby były już te fajne przyciski ale bez glassa

Krótko i węzłowato, ja bym na twoim miejscu nie zmieniał, po prostu nie widzę sensu…

No tak ale XP z tego co wiem zaniedługo przestanie być wspierany, a po za tym mam dośc tego systemu wiele osób z moich znajomych sie przeżuciło i są zadowoleni a po za tym ile można z tym xp. Ja widze sens przeżucania się, bo wiem że to dobry system dla osób które za dużo nie kopią w kompie i jego ustawieniach … ale czy mój komp pociągnie nowa viste HB z 100% komfortem pracy na kompie

AMD Sempron 2500+ 1,41ghz

1GB Ram

Radeon 9250 128mb(wczesniej GF7300GT zniszczony przez burze)

60GB Hdd