Windows Vista Home Premium. Szukam legalnego obrazu

Witam, poszukuję legalnego, czystego obrazu (bez jakichkolwiek modyfikacji itp śmieci) Windows Vista Home Premium 64 bit. Siostra kupiła lapka z takim systemem, a przydałby się reinstall, a nie ma z czego.

A może masz recovery partycje?

Bo moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak legalny obraz płyty windowsa

Nie ma takiej partycji. Kupiła 1,5 roku temu Toshibę, jedynie pod spodem lapka jest naklejona licencja i tyle ze strony MS. Nie wiem, może powinienem skontaktować się z MS jak mam rozwiązać ten problem?

To w jaki sposób subskrybenci Technet, MSDN, MSDNAA odbieraliby swoje systemy, na które najnormalniej posiadają licencję :?:

Niestety tylko zamknięta grupa ma dostęp do tych plików,

zapytaj znajomych o płytę, wystarczy, żeby ktoś miał Vistę 64-bit - edycja(Basic, Business Ultimate, Premium) nie ma znaczenia.

Partycja ta musi tam być, chyba, że ktoś ją usunął. Możesz nie mieć o niej pojęcia ponieważ jest to partycja ukryta. Możesz sprawdzić jej istnienie za pomocą http://www.dobreprogramy.pl/EASEUS-Part … 12861.html

legalności nabiera system po podaniu klucza produktu otrzymanego z systemem, płyta nie gra roli, to tylko nośnik.

W instrukcji obsługi powinna być opisana procedura przywracania systemu do fabrycznego stanu.

A w przypadku Visty nośniki są uniwersalne, wybór systemu następuje po wpisaniu klucza.

Masz rację nie pomyślałem akurat o tym rodzaju legalnego obrazu płyty

Mariuce00 , możesz pobrać z jakiejkolwiek strony nawet pirackiej ale system będziesz miał legalny bo masz na niego licencje. Ewentualnie pożycz nośnik od kolegi jeśli ma ktoś taki.

Dziękuje Wam za pomoc. Problem rozwiązany. Pozdrawiam