Windows Vista i brak Sidebara

Witam,

znalazłem w Internecie okrojoną wersję systemu Windows Vista, która mogłaby optymalnie pracować na moim leciwym już laptopie. Po instalacji wszystko ładnie działa, ale nie ma Sidebara… tzn. chyba w momencie “krojenia” przez twórców został usunięty. Teraz moje pytanie, czy istnieje możliwość doinstalowania oryginalnego windosowego Sidebara? :slight_smile:

Pozdrawiam :wink:

  1. Mam nadzieję, że to jest taka edycja, do której trzeba wpisać oryginalny klucz i mam nadzieję że to właśnie zrobiłeś…

  2. Brak sidebara = stabilna praca, w porywach zajmuje on 200MB RAMu, najlepiej zainstaluj jakiś zamiennik…

  1. Tak :stuck_out_tongue:

  2. Dzięki, tak właśnie zrobię :wink:

P.S. Może polecilibyście mi jakiś niezasobożerny sidebar, by wyglądem przypominał ten z Visty :wink:

Masz tutaj:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Build+2514

Może coś takiego?

Mi nie przekroczył 25mb nigdy

Może masz na nim tylko zegar :lol:

Kalendarz, zegar, pogode, CPU Meter

Ja mam na sidebarze 4 gadgety i zajmuje mi on 20MB pamięci RAM.

bez przesady…200 mb =D> mi w porywach 23 - mam 4 gadżety…

ten systemowy sidebar jest naprawde dobry - jak dla mnie nie ma lepszego zamiennika…jedyna wada tego, to to, że czasami myli kolejność gadżetów, ale mnie to nie przeszkadza zbytnio…

co do instalcji to poszukaj w necie instalcji orginalnego sidebara z visty na xp…może zadziała…linka nie daje, bo znowu któryś mod się doczepi, że rozpowszechniam pirackie oprogramowanie… [-X

~17 mb- uruchomione 10 gadżetów uruchomionych :smiley: .

Hehh sprawdzam przez process explorer, główny proces sidebara ma 7288 KB a podproces 163068 KB czyli jakieś 159 MB… Uruchomione 9 gadżetów, w tym 1 vistowy (rss) :lol: . Mam zegar cyfrowy, kalendarz, cpu+ram meter, drugi meter (wykres), głośność, net meter, rss i hdd meter…

Siema, u mnie 4 gadżety = 11 172KB