Windows Vista i mój komp

Witam

Drodzy użytkownicy visty mam zamiar zakupić najnowsze dzieło Billa /oczywiście legal/ i w zwiazku z tym mam kilka pytań:

  1. Czy pójdzie na moim kompie bez problemu i umożliwi spokojną pracę:

Oto jego parametry:

Procesor - Athlon XP 2600+

Ram - 1024 DDR + (pendrive Kingstona 512- mysle tu o funcji ready boost)

Grafika - GeForce 6600 256 MB

Dysk - 100 GB

DVD-RW ORAZ CD-RW

Płyta - MSI VIA KT600

  1. Czy moja karta umożliwi sprawne korzystanie z aero glass oraz gier.

  2. Czy na viscie bez problemu można zainstalować modem Chello.

  3. No i czy polecacie ten system??

  1. spokojnie pójdzie.

  2. tak

  3. nie wiem

  4. Oczywiście że tak :slight_smile: jak najbardziej :wink:

aby ready boost działał pendrive musi mięć taką samą pojemność jak pamięć RAM- czyli w twoim wypadku 1024mb=1gb

A jak ktoś ma np.768MB pamięci RAM? Nie ma takich pendrive’ów.

Aha i jak uważacie, która wersja byłaby dla mnie najodpowiedniejsza- rozważam Home Premium lub Ultimate??

Zainstaluj ten system jest bardzo wygodny i fajny :smiley:

Może dla tych co mają mocny sprzęt. Ja na początku też byłem bardzo pozytywnie nastawiony do Visty, ale z czasem mi przeszło. Czarę goryczy przelało przycinanie się filmów na każdym mozliwym kodeku i sterowniku. Nie wiem czy to mój system, a bardziej Radeon 9550 nie toleruje Visty, czy może na odwrót. (test wydajności ciągle wskazuje 1)

Co by nie mówić, ja dam siobie spokój z tym systemem przynajmniej do czasu, aż nie dokupię lepszej karty graf. i więcej ramu. Wbrew opiniom, ta Vista zrobiła z mojego kompa (Athlon XP 2700+, 1 Gb ram-u, Radeon 9550) odpowiednika 486 z lat poprzednich.

Śmiech na sali…

  1. pójdzie

  2. umożliwi (mam niewiele lepszą)

  3. patrz http://www.chello.pl (jeśli korzystasz z ich usług bo też mają modemy)

  4. Ja, twardy zwolennik Linuxa, będąc świadom słów i czynów, oznajmiam, że jest to drugi system M$, który mnie mnie do siebie z wszechmiar przekonał i przekonuje