Windows Vista nie chce się załadować

Posiadam Vistę (już od kilku miechów) i pojawił mi się dzisiaj spoory problem. Mianowicie system nie chce się załadować. Zamiast się uruchomić to ładuję się “w nieskończoność”. Wcześniej wszystko działało bez problemu. Pośrednio przyczyną tego może być to, że kilka razy “padał” u mnie prąd w okolicy i komp “wyłączał się na twardo”. Wszystko było dobrze po m/w 2 takich wyłączeniach. Przy kolejnym wystąpił w/w problem. Na 99,9% nic w sprzęcie się nie spaliło. Wszystko dobrze wykrywa w biosie. Próbowałem także uruchomić dysk instalacyjny Visty lecz po wczytaniu podstawowych danych, także ładuję się w nieskończoność. Proszę o pomoc…

Zresetuj BIOS --> wyjmij baterię lub zwrotkę CMOS. Miałem ten sam problem. Jeśli nie pomoże to może być potrzebny format ale nie wszystko się kończy w tak brutalny sposób :slight_smile: . Może jest inny. Poczekaj na rady innych.

Nie zadziałało…

Niech ktoś inny się wypowie na ten temat.

mam ten sam problem. Uruchamiam go z ostatnio dobrze znanej konfiguracji, ale jakoś przecież musi iść to naprawić…

Uruchomcie go w trybie awaryjnym, i włączcie przywracanie systemu. Może to coś da.

W moim przypadku z żadnego trybu system nie chce się załadować :confused:

No to już na to chyba nie ma rady. Tylko format… :frowning:

Dodatkowo u mnie problem już się 2 raz powtarza i znowu zauważyłem, że pojawiają się jakieś dziwne, nie wiadomo do czego urządzenia 6TO4 Adapter (załączam screen)

W dniu 17.07.2008 , o godzinie 17:46 został dopisany post przez szygmon

Naprawiłem system z płytki>napraw komputer>Problem z uruchamianiem bez przywracania i działa

post-57474-13856534185074_thumb.png