Windows Vista nie uruchamia się, pomocy.!

(Yazoo3333) #1

Witam.

Ostatnio jak grałem w grę, nagle obraz sie lekko rozmazał, poczym monitor przeszedł w stan czuwania. Nic nie pomagało więc, zrestartowalem komputer. Teraz nie moge normalnie komputera włączyć, ponieważ gdy znika pasek ładowania, nic sie nie dzieje.....

Tryb awaryjny działa, format nie pomógł, a gdy w trybie awaryjnym włącze np, GG to monitor znów sam przechodzi w stan czuwania i na nic nie reaguje...

Proszę o pomoc....

(Lukaszk 89) #2

W trybie awaryjnym odinstaluj i ponownie zainstaluj sterowniki do grafy.

prawidlowa-instalacja-nowego-sterownika-karty-graficznej-t9838.html?hilit=graficznej#p68945

(takiktoś) #3

Najwyrażniej karta graficzna poszła w cholerę. U mnie zrobiło podobnie. Rozwiązaniem jest kupno nowej karty. :slight_smile:

(Yazoo3333) #4

Kiedy w trybie awaryjnym usune sterowniki od karty graficznej normalnie loguje do systemu.

Ponowna instalacja sterowników, przywraca błąd...

(ponton.z) #5

Ja miałem tak samo z grafikom GeForce 9600 bez sterownika chodziła po zainstalowani był brak obrazu. Wina była uszkodzona grafiki. Trzy razy była w serwisie po krótkim czasie . Serwis Gigabyte stwierdziło brak możliwość naprawy.

(Yazoo3333) #6

Sterowniki ściągałem ze strony nvida. Jutro będę miał nową karte graficzną, miejmy nadzieje ze to pomoże.

(Lukaszk 89) #7

Trzeba było jeszcze wcześniej na innych sterownikach sprawdzić.

(Yazoo3333) #8

Kupiłem nową karte graficzną, i wszystko działa poprawnie.