Windows Vista nie uruchamia się, pomocy.!

Witam.

Ostatnio jak grałem w grę, nagle obraz sie lekko rozmazał, poczym monitor przeszedł w stan czuwania. Nic nie pomagało więc, zrestartowalem komputer. Teraz nie moge normalnie komputera włączyć, ponieważ gdy znika pasek ładowania, nic sie nie dzieje…

Tryb awaryjny działa, format nie pomógł, a gdy w trybie awaryjnym włącze np, GG to monitor znów sam przechodzi w stan czuwania i na nic nie reaguje…

Proszę o pomoc…

W trybie awaryjnym odinstaluj i ponownie zainstaluj sterowniki do grafy.

prawidlowa-instalacja-nowego-sterownika-karty-graficznej-t9838.html?hilit=graficznej#p68945

Najwyrażniej karta graficzna poszła w cholerę. U mnie zrobiło podobnie. Rozwiązaniem jest kupno nowej karty. :slight_smile:

Kiedy w trybie awaryjnym usune sterowniki od karty graficznej normalnie loguje do systemu.

Ponowna instalacja sterowników, przywraca błąd…

Ja miałem tak samo z grafikom GeForce 9600 bez sterownika chodziła po zainstalowani był brak obrazu. Wina była uszkodzona grafiki. Trzy razy była w serwisie po krótkim czasie . Serwis Gigabyte stwierdziło brak możliwość naprawy.

Sterowniki ściągałem ze strony nvida. Jutro będę miał nową karte graficzną, miejmy nadzieje ze to pomoże.

Trzeba było jeszcze wcześniej na innych sterownikach sprawdzić.

Kupiłem nową karte graficzną, i wszystko działa poprawnie.