Windows Vista PL a Service Pack 2 PL-Dokładniejszy termin

"Szanowny Panie,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta Microsoft.

Polska wersja SP2 do Win Vista 32 bit i 64 bit będzie dostępna na początku lipca 2009."

Tak napisało mi bóstwo Microsoft,czyli nie w tym miesiącu jak napisał któryś z użytkowników w komentarzu do newsa o SP2 do Visty

a mi napisał gość na chacie że za miesiąc:((

ja tak czekam na tego sp2

bo jak miałem vistę sp1 to miałem parę problemów

ale jak zainstalowałem nieoficjalny sp2 to wszystko było ok

ale wole mieć taki z zaufanego źródła

albo potem pobrać płytkę z windowsem:)

zintegrowanym sp2

Dodane 30.06.2009 (Wt) 18:50

obecnie używam xp pro sp3 ale czekam na ten sp2 już tyle czasu jestem niecierpliwy:D

Miejmy nadzieję,że tym razem Microsoft dotrzyma obietnicy,ja korzystam z XP HE SP3,ale wnerwia mnie to że USA ma SP2 do Visty już dawno a polski nie dość,że już jest ukończony (czyt.przetłumaczony) to leży i się kisi na serwerach Microsoftu.Microsoft powinien wydawać poprawki i SP-acki od razu po ich stworzeniu a nie czekać

Ci vista dobrze chodzi na takim sprzęcie

a jak ten zasilacz może niedługo taki kupię jak dobry

dla siostry bo komp się zawiesza parę razy dziennie chyba przez niego codegen 300w

Nie używam Visty,na tym sprzęcie,a zasilacz mam słaby Fortron 350 W,choć ma bardzo dobre napięcia

Dodane 30.06.2009 (Wt) 20:13

Nie używam Visty,na tym sprzęcie,a zasilacz mam słaby Fortron 350 W,choć ma bardzo dobre napięcia a ten zasilacz,który podałeś to cykająca bomba zegarowa,niemarkowy i słabiutki,ja bym wymienił go na twoim miejscu na jakiegoś dobrego Tagana lub Bequieta

ale to nie w tym kompie co mam w opisie w nim mam modecoma 350 za ponad 100zł w sklepie parę lat temu kupionego i jest jakoś oki:)

Modecom to też niebezpieczna marka zasilaczy,Fortron też nie jest najlepszą marką ale niektóre modele (jak mój) są stabilne i mocne (napięcia)

Polski SP2 do Visty do pobrania i na Windows Update

30.06.2009, 22:47 Autor/Wprowadził: TomekB

Od godziny 20:00 przychodzi na naszą skrzynkę redakcyjną tyle maili, że nie możemy tej sprawy pominąć - jak informujecie nas wyjątkowo tłumnie, kilka godzin temu w ramach Windows Update pojawił się Service Pack 2 dla polskich wersji systemu Windows Vista.

Co interesujące, na publicznych stronach pobierania witryny Microsoft nie ma jeszcze wielojęzykowej paczki do instalacji offline, a jedynie pięciojęzykowa - o której pisaliśmy w zeszłym miesiącu. Wiadomo jednak, że wielojęzykowa paczka obejmująca polski jest już gotowa - dostępna jest między innymi w kanałach TechNet i MSDN - można więc podejrzewać, że niebawem pojawi się także i publicznie.

Póki co, dodatek SP2 dostępny jest na Windows Update jako aktualizacja opcjonalna dostępna wyłącznie dla systemów z zainstalowanym Service Packiem 1 - trzeba ręcznie wybrać i zatwierdzić jej instalację. Wszystkim, którzy chcieliby szybko i sprawnie dowiedzieć się czy warto, polecamy lekturę felietonu Co warto wiedzieć o SP2 dla Visty na łamach serwisu TechIT.

Aktualizacja, 30.06.2009, 23:16

Na stronach Microsoft TechNet pojawiły się właśnie linki do pobrania więlojęzykowej paczki pozwalającej zainstalować SP2 na polskich systemach - zarówno Windows Vista, jak i Windows Server 2008. Kierują do wersji dla platform x86, x64 oraz do obrazu ISO zawierającego wszystkie kompilacje. Póki co linki te nie działają jeszcze za każdym razem, prawdopodobnie ze względu na replikację nowych treści między serwerami obsługującymi witrynę Microsoftu.

Czy ktoś wie czy to ten sam co był w technecie ja z tamtąd mam