Windows vista przywracanie systemu

Witam. 

Ma ktoś pojęcie jak zlikwidować hasło administratora?

Wgrałem na nowo windows vista w laptopie samsung r519. Po ponownym uruchomieniu komputera pojawia mi sie okienko podaj haslo administratora

Czy ktoś może mi pomoc?

A próbowałeś nie wpisywaćm hasła i kliknąć zaloguj? Bo często w tych kontach nie ma hasła, chyba że go sam ustawiałeś 

@pit75 na forum piszemy w języku polskim, dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj  i poprawić pisownię z zastosowaniem polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

 

Racja , już poprawiam kwestia przyzwyczajenia ponieważ od długich lat mam doczynienia z windows-em w jezyku holenderskim.

Miałem tez nadzieje że mi ktoś pomoże np. Ty a tu ZONG tylko krytyka . 

Pozdrawiam 

Próbowałem i nic. 

Możesz wejść w Trybie Awaryjnym na konto Administratora ? Czy też pluje o hasło ?
Jeśli możesz to zrób tak :
Uruchom w trybie awaryjnym, nie pamietam czy tak to na tym bedzie hasło musisz sprawdzić, jesli uruchomisz to da sie złamać hasło. To wtedy wciszkasz klawisz logo Win+R i w uruchom wpisujesz cmd, pózniej w wierszu wpisujesznet user albo net users i wciszkasz enter, nastepnie wybierasz uzytkownika któremu chcesz zmienic hasło, czyli wpisujesz net user “tu nazwa konta” /random i wciszkasz enter. I po haśle.

 

Jeśli nie możesz w Trybie Awaryjnym wejść na konto administratora to pozostaje ci tylko Ubuntu.
Nie będe ci tego tłumaczył, co i jak znajdziesz tutaj :