Windows Vista RC1 5728

darmowy alkohol 52% działa i można zrobić wirtuala (program dostepny na vortalu)

działa Nero 6.6.18 lub 6.6.16

deamon tools 3.2

Witam ponownie, bardzo proszę o następujące informacje na temat Visty RC1 5600:

1)Czy obsługuje Tlen w wersji 5.60.2.29?

2)Czy uruchomię na niej program Skype w wersji obecnej bety, a jeśli nie to czy wogóle któryś?

3)Czy uruchomię na tym systemie Kaspersky Anti-Virus Personal Pro 6.0?

4)Czy podczas instalacji Visty mogę stworzyć nową partycję na dysku z pozostałego wolnego miejsca?

5)Jeśli nie, to czy za pomocą Partition Magic mogę to zrobić?

Złączono Posta _: 26.09.2006 (Wto) 13:48_Aha, i czy uruchomię pod 5600 neostradę TP 512 z modemem Sagem f@st 800??

  1. Tak

  2. Nie wiem :wink:

  3. KAV 6 w ogóle nie dziala, u mniesie nawet nie chce zainstalować.

  4. Musi to byc miejsce jeszcze nie przydzielone - nie da sie zmienic rozmiaru utworzonej juz partycji w czasie instalacji Visty

  5. Bez problemów, tylko nie wiem czy Partition Magic dziala w Viscie

Dzięki, spartycjonowałem dysk, tylko jeszcze pytanie: czy neostrada działa pod Vista RC1 5600 i czy gdy zainstaluję Vistę na jednym PC z Win XP to komputer automatycznie będzie pytał, który system odpalić, czy muszę coś doinstalować?

Neostrada działa.

System będzie pytał.

Darmowy Alcohol 52% działa na Viście ale bez wirtualnych napędów ( Vista odrzuca sterownik do wirtualnego napędu ).

A jak wygląda sytuacja z grami ?

Witam po raz pierwszy!

właśnie. Czy klucz z 5600 będzie pasował do 5728? A jak nie to jak wygenerować prawidłowy?

Pozdrawiam

Bedzie pasował :wink: juz w tym temacie byla odpowiedz :slight_smile:

bez problemu

jak pobieżesz krytyczne aktualizacje, to nie ma problemów updatować systemu … wersji RC jedynie nie updatujesz do finalnej :wink: