Windows Vista Service Pack 1PL 32bit RTM już jest

mówić ludziom ze RC2 Refresh = RTM to oni swoje i liczą ze M$ wyda coś nowszego :2gunfire:

chyba rc2 refresh2…

Czyli jutro :wink: A ja już wiem dlaczego MS dopiero teraz wypuścił SP1, nie chciał żeby jego serwery zostały zamulone przez tysiące osób ściągające SP1. Jedna wersja krąży już od dawna po sieci, a MS nie musi martwić się że jego komputery przestaną działać :wink: Żartuję oczywiście. Ale faktem jest że chyba nikt nigdy nie zrozumie działania i polityki MS.

no i mamy 15 kwietnia a SP1 na WU jak nie ma tak nie ma…zresztą nigdzie o tym nie piszą…

Przecież pisałem, że SP1 do Visty już nie będzie :lol: :frowning: :stuck_out_tongue:

chyba w wu…bo od dawna w necie jest…

No właśnie piszą :smiley:

Dzisiaj dostałem z Microsoftu “Academic Flash elektroniczny biuletyn społeczności akademickiej, kwiecien 2008”, zazwyczaj tego nie czytam, ale dziś zauważyłem:

Jak używam SP1 EN x64 i poza tym że indek podskoczył o do 6.0 w karcie graficznej i tym że duże pliki (10Gb) szybciej się kopiują to nic ciekawego ten Service Pack nie daje. Oczekiwałem większych rezultatów.

Cool, tyle że news na blogu visty został napisany 18 marca, czyli to już równe 4 tygodnie mijają…

Newsletter, jak to wszystko w MS, dostałeś na bank z 2 tygodniowym (co najmniej) poślizgiem…

Kolejna sprawa to DATY… Przecież w MS nie ma nic takiego jak termin! !!

Najprostszym i najpewniejszym zdaniem będzie: SP1 będzie, jak się pojawi. I tylko to jest pewne ;). A jeżeli SP1 faktycznie pojawi się dzisiaj - no to będzie cud (o ile “cudem” nazwać można w ogóle pojawienie się SP1 w wersji PL po _miesiącu_ od pojawienia się dla EN #-o ), a w cuda nie wierzę.

Aha, co do daty 15 kwietnia - ktoś sobie tak przyjął, bo to równiutki miesiąc od pojawienia się SP1 w ogóle :).

A to komentarz jednego z załogi windowsvistablog.com z 11 kwietnia “we will be posting more information on the rest of the languages for SP1 in the near future” :roll: . No i to jest prawdą… “in the near future”… to właśnie to (chociaż ja to bym jeszcze te “near” odrzucił, by zdanie na bank bylo prawdziwe :wink: ).

jonek29 - 6.0 w indeksie wydajności pierwszy raz słyszę, z tego co wiem to max to 5.9

A może M$ chce wycofać Vistę na dobre i nie publikują SP1.

Przecież pewnie za kilka miesięcy pojawią się pirwsze bety Win 7.

Założe się, że rozważają taką możliwość bo dlaczego wypuścili SP1 tylko w 5 językach (przecież SP1 z pozostałymi langami jest taki sam), poza tym Vista jest słabo przyjmowana przez biznes a gracze raczej siedzą na starym XP.To tylko teoria ale kto wie :smiley:

No nic trzeba czekać na sp1 przez wu .

Dzisiaj miał/ma się ukazać, no więc czekajmy :stuck_out_tongue:

Dziwię się osobom, które nie mają jeszcze SP1 bo nawet ten dodatek zaczyna być przestarzały i nieaktualny, ponieważ wychodzą już poprawki bezpieczeństwa dla SP1 hihihih

To kiedy on w końcu będzie ??

Podobno dzisiaj… przynajmniej taka informacja pojawiła się na centrumxp.pl i wypowiedział się w tej sprawie jakiś przedstawiciel MS. No spokojnie jeszcze dzień nie minął. :wink:

No dobra, cud się zdarzył…

JEST! !!

Service Pack 1 All Language:

http://www.microsoft.com/downloads/deta … layLang=pl

Ale na WU jeszcze nie ma:)

Na WU pewnie będzie z opóźnieniem, z resztą i tak lepiej pobrać instalkę…

no w sumie tak:) może kiedyś się jeszcze przydać.