Windows vista Ultimate.Czy mi pujdzie na tym sprzętcie?

Opis kompa widzicie w podpisie nie musi być funkcja AERO ale czy palnie?

Tak, konfiguracja pozwoli na pracę

Pozwolić pozwoli ale nic prócz gg nie włączysz.

Według mnie za mało RAM powinieneś dodać jeszcze co najmniej 512 mb JEśLI NIE 1gb

Jasne ze pozwoli, pracowalem na podobnej konfiguracji i jakoś mogłem robić więcej rzeczy niż tylko GG. Oczywiście o większosci grach możesz zapomnieć. Lecz jeśli intersuje Cię wydajność pracy to jak najbardziej wskazane dokupienie RAM’u

Powinno działać, ale może troche mulić. Vista do firmy czy do użytku domowego? jak do domu to dużo lepiej kupić viste home premium, ma wszystko, Aero też, areo ponoć nawet na viscie home basic się da zrobić, ale basic mam mało funkcji, do domu home premium najlepsza jest.

Ja do laptopa Core 2 Duo 1,66 z 1GB RAMu musiałem dokupić jeszcze 1GB RAMu, żeby Vista Ultimate x64 chodziła jakoś znośnie i nie zarzynała mi dysku pamięcią wirtualną.

Jeszcze dodam że Sprawdzalem konfiguracje tym programem takim nie pamietam nazwy przeskanowal mi system i wyszlo ze pujdzie mi spoko Bussines.

Ja mam Celeron d 2.4 GHz ramu 512 ddr 2 sapphire radeon 9600xt 128/128 i vista Ultimate śmiga aż miło. Wszytkie usługi włączone, sidebar, aero glass czasem dreamscene. Jedynie na czym mi sie wiesza to wmp11 dlatego używam winampa. Poza tym śmiga ładnie.

Ja odpalilem Viste bez aero na sprzecie:

AMD Athlon 1600+ 512ram DDR Geforce 2 MX 100/200 32MB :wink:

Nawet dzialalo sprawnie :smiley: wykluczajac wymagajace gry, kodowanie video dalo sie pracowac :wink:

Nie chodzi mi o gry ja w gry nie gram już :mrgreen: Chyba że wyjdzie nowe GTA to zainstaluje na 15 GB partycji XP’eka dla tej gry.Ale chodzi mi tylko o rozrywke.Bez gier.

Jeżeli chcesz sie cieszyć samym systemem to myśle ze udźwignie twój PC Viste :wink: Aero będzie na pewno i bedziesz mógł sie cieszyć dużą ilością programów. Jednakże uważam że tym minimum do sprawnego funkcjonowania systemu jest te 768MB :wink:

Pójdzie, ale nie komfortowo i dołóż RAMU

Już mam Viste :slight_smile: i wyłączyłem tę zbędne dodatki i jest lux;)

Polecałbym jeszcze zassanie jakiegoś dobrego softu typu “słownik ortograficzny”.

Pozdrawiam.