Windows Vista Ultimate - komunikaty przy starcie systemu


(Duffee) #1

Witam, razem z komputerem kupiłem legalny system Windows Vista Ultimate 64 bit. Mam problem z 2 programami, a dokładniej z programem antywirusowym PC Tools AntiVirus d8c86912011197c2m.jpg- podczas uruchomienia systemu program się zamyka i nie wiem czemu, ale jak go ponownie włączę to działa poprawnie.

Drugi problem tyczy się TwekUI - próbowałem to zainstalować , ale z jakiś względów nie powiodło się bo wyskakuje taki komunikat i jak to naprawić i się tego pozbyć [f1b3c551c612401dm.jpg

Dodam iż to moje pierwsze kroki z Vistą - mam ją od 26-go września bieżącego roku. Będę bardzo wdzięczny za okazaną pomoc. Gorąco pozdrawiam.

Czy można zwiększyć - a jeśli tak to jak - rozmiar partycji systemowej ?


(slawex1983) #2

Z tego co wiem, to TweakUI służy do zmiany zaawansowanych ustawień systemów z serii NT5, a nie Visty - w dodatku 64 bitowej.


(Duffee) #3

jeśli chodzi o Tweak UI to już niekatualne. Teraz pozostaję pytanie , jak bez utraty danych (najlepiej za darmo) powiększyć partycję systemową ?


(ProTofik) #4

nie żebym coś dodawał ale to dział do maxymalnie XP a to problem z vistą :slight_smile:


(Apdjs) #5

szukanie nie boli

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=59&Narzedzia+dyskowe+i+plikowe


(Duffee) #6

Zgadzam się, ale ja mam Vistę 64 bitową i potrzebuje do zarządzania partycjami, który będzie pracował pod tym system i najlepiej gdyby był darmowy.