Windows Vista Ultimate

Witam wszyskich i pozdrawiam!!!Otóż mam takie pytanko do WAS co sądzice o systemie operacyjnym Vista Ultimate czy jest on dobry bo od wielu znajomych słyszę że ogółem Vista nie jest jeszcze tak dopracowana jak powinna być.Teraz pracuję na Windows Home Edition ale już mam odpowiedni sprzęt pod Vistę tylko czy będą również mi na tym oprogramowaniu bez żadnego szfanku pracowało oprogramowanie 32 bitowe typu:SHRINK , CloneDVD , NERO 7.10.1.0 , DvdDecrypter wiem system operacyjny jest fajny choć troszkę jeszcze kosztuje no ale u mnie liczy się jakość nie ilość tak niestety nauczono mnie w szkole jak mam kupić coś kiepskiego to wolę dołożyć trochę i mieć już konkret oraz być z tego zadowolony w 100% jeszcze jedno czy jak np.będę chciał w przyszłości zmienić płytę główną a już będę zarejestrowany w Microsofcie to niebędzie z tym problemów jak to miałem w przypadku sprzedania kompa kupiłem troszkę nowszego ale stary system sobie zostawiłem atu kicha niechciał się zainstalować non stop jakieś błędy wychodziły dopiero jak się dowiedziałem że po rejestracji to system operacyjny się do płyty głównej przypisuje boto była wersja oprogramowania OEM ale skąd mogłem wiedzieć nikt nigdy mi niemówił że coś takiego istnieje.Dużo montuję sobie walk na kompie z różnych filmów kawałki do montażu są zgrywane tylko i wyłącznie z płyt dvd ponieważ chodzi mi o jakość wizji jak i foni potem po takim zmontowaniu około 30 minut taki film trwa jak się go na kinie domowym włączy to aż dech zapiera jak z efektami się go ogląda.Proszę o pomoc i konkretne informacje zaco będę wszystkim wdzięczny.POZDRAWIAM! !!

Witam

Ja posiadm vistę 64 bit. Chodzi na sprzęcie który mam w stopce więc jest bardzo szybka. Ogólnie nie mam problemów z oprogramowaniem. Programy które chodziły mi w XP chodzą na viście. Gry również. Prawda jest taka że już nie wróciłbym do XP ponieważ Vistę bardzo sobie chwalę. Jeśli chodzi o aktywacje po zmianie płyty to całe to przypisanie systemu do płyty to jedna wielka ściema. Zmieniajac płytę możesz ponownie aktywować system. I MS nie robi problemów. Jeżeli masz sprzęt który doskonale nadaje sie do Visty to nie zastanawiaj sie tylko zmieniaj. Będziesz zadowolony.

Ja również używam Ultimate i nie mam żadnych problemów, trzymam XP na innej partycji gdyby coś sie przydarzyło ale nic takiego na razie nie miało miejsca

poszukaj w necie listy kompatybilnych programów z Vistą, zawsze też można skorzystać z trzybu zgodności

taa, tylko że tu jest to samo: http://www.wss.pl/frmThread.aspx?tid=42738

no i co z tego?

jak się ma jakiś problem to można szukać pomocy tylko na 1 forum?

a nic z tego :slight_smile: