Windows vista

załozyłam neta i zestaw instalacyjny dla neostrady nie jest dla visty bardzo sie zdenerwowałam i pan po 2 dniach przywiozł mi livebox ale nie moge korzystac z innych czesci bezprzewodowych itd dlatego ze wymaga to sterownikow a nie ma ich nie wiem co robic

Spróbuj tych co masz, do XP, mi Neostrada śmigała na Viście przy sterach, które dostałem na płytce, a wtedy nie było nawet Visty ;]

Jak z Livebox’em to nie wiem bo nie mam :wink:

Jak z liveboxem to niewiem, ale u mnie po instalacji sterowników pod xp wyskoczył blue scern i musiałem reinstalować system (system uruchamiał się normalnie ale nie dało się zainstalować sterowników od nestrady nawet tych co są na stronie od microsoftu dopiero po reinstalacj poszło)

Na tej stronie masz sterowniki do Livebox’a pod Vistę.:

http://www.orange.fr/bin/frame.cgi?u=ht … r/1831.php

Tutaj masz z kolei opisane, jak te sterowniki do adaptera Wi-fi zainstalować.:

http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?p=648289

Również mam Vistę i instalowania do niej sterowników Livebox’a (zawartch na płytce w zestawie) pod systemy starsze (np. Windows XP) nie polecam… miałem z tego powodu problemy, a sprzęt i tak nie funkcjonował jak należy.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Z tego co wiem Livebox to złom straszny, oprócz swojego doświadczenia z tym czymś podobne opinie wyczytałem na forach. Oddałem to po dwóch miechach i kupiłem porządny router naprawde polecam nie trzeba żadnych sterowników i nawet w linuksie działa net zaraz po podłączeniu kabla.

Zależy jaki model Ci się trafi… ja mojego mam już półtora roku, ba - prawie dwa lata i ani razu(!) nie miałem z nim problemu. :slight_smile: Jedynie ze strony TP wynikały różne niezgodności, a Livebox (bynajmniej mój) działał i wciąż działa bardzo dobrze. Mam do niego podłączone trzy komputery, korzystam z telefonii internetowej oraz telewizji TP - przy takim obciążeniu nawet się nie wiesza. :slight_smile:

Jak ktoś powiedział, być może miałem szczęście, ale jeden przypadek na całą Polskę… co tam, walić to - ważne, że dobrze działa. :slight_smile:

Generalnie klucz usb dongla TP jest strasznie tandetny :wink:

CZęsto zrywa neta, masz może zamontowaną kartę bezprzewodową w kompie ?

Jak nie, polecam kupić jakąś najtańszą kartę bezprzewodową, i nie będziesz miał problemu z siecią.

Do dongla usb wifi na stronie TP są sterowniki przeznaczone do systemu windows vista.

Wystarczy w wyszukiwarce na tp.pl wpisać vista.