Windows vista

(Kasiaed1) #1

załozyłam neta i zestaw instalacyjny dla neostrady nie jest dla visty bardzo sie zdenerwowałam i pan po 2 dniach przywiozł mi livebox ale nie moge korzystac z innych czesci bezprzewodowych itd dlatego ze wymaga to sterownikow a nie ma ich nie wiem co robic

(Saeros) #2

Spróbuj tych co masz, do XP, mi Neostrada śmigała na Viście przy sterach, które dostałem na płytce, a wtedy nie było nawet Visty ;]

Jak z Livebox'em to nie wiem bo nie mam :wink:

(dragonn) #3

Jak z liveboxem to niewiem, ale u mnie po instalacji sterowników pod xp wyskoczył blue scern i musiałem reinstalować system (system uruchamiał się normalnie ale nie dało się zainstalować sterowników od nestrady nawet tych co są na stronie od microsoftu dopiero po reinstalacj poszło)

(Skwaro) #4

Na tej stronie masz sterowniki do Livebox'a pod Vistę.:

http://www.orange.fr/bin/frame.cgi?u=ht ... r/1831.php

Tutaj masz z kolei opisane, jak te sterowniki do adaptera Wi-fi zainstalować.:

http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?p=648289

Również mam Vistę i instalowania do niej sterowników Livebox'a (zawartch na płytce w zestawie) pod systemy starsze (np. Windows XP) nie polecam... miałem z tego powodu problemy, a sprzęt i tak nie funkcjonował jak należy.

(Asterisk) #5

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Tekken12) #6

Z tego co wiem Livebox to złom straszny, oprócz swojego doświadczenia z tym czymś podobne opinie wyczytałem na forach. Oddałem to po dwóch miechach i kupiłem porządny router naprawde polecam nie trzeba żadnych sterowników i nawet w linuksie działa net zaraz po podłączeniu kabla.

(Skwaro) #7

Zależy jaki model Ci się trafi... ja mojego mam już półtora roku, ba - prawie dwa lata i ani razu(!) nie miałem z nim problemu. :slight_smile: Jedynie ze strony TP wynikały różne niezgodności, a Livebox (bynajmniej mój) działał i wciąż działa bardzo dobrze. Mam do niego podłączone trzy komputery, korzystam z telefonii internetowej oraz telewizji TP - przy takim obciążeniu nawet się nie wiesza. :slight_smile:

Jak ktoś powiedział, być może miałem szczęście, ale jeden przypadek na całą Polskę... co tam, walić to - ważne, że dobrze działa. :slight_smile:

(aero) #8

Generalnie klucz usb dongla TP jest strasznie tandetny :wink:

CZęsto zrywa neta, masz może zamontowaną kartę bezprzewodową w kompie ?

Jak nie, polecam kupić jakąś najtańszą kartę bezprzewodową, i nie będziesz miał problemu z siecią.

Do dongla usb wifi na stronie TP są sterowniki przeznaczone do systemu windows vista.

Wystarczy w wyszukiwarce na tp.pl wpisać vista.