Windows Vista

Tu macie najnowsze daty pokazania sie wersji danej systemu codename Vista :

Serwis ActiveWin przedstawił dzisiaj planowane daty ukazania się kolejnych wersji systemu Windows “Longhorn” Vista.

• Windows “Longhorn” Vista Beta 1: 7/27/05

• Windows “Longhorn” Vista Beta 2: 11/16/05

• Windows “Longhorn” Vista RC0: 3/17/06

• Windows “Longhorn” Vista RTM: 6/28/06

czyli wcześniej niz zapowiadano :slight_smile:

Goguś :slight_smile:

skoro podajesz nie swoje informacje - podaj linka

zresztą jest o tym na vortalu

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=4

nie ma tego, raczej nie ma tych dat, nie pisałem o tym że longhorn zmienił sie na vista tylko napisałem o tym że viste bedziemy mieli szybciej niz się spodziewalismy , zresztą bardzo dobrez, cały czas opóźniali, była nawet mowa o systemie w 2007 roku, a tu miłe zaskoczenie :slight_smile:

źródło xp.net.pl

Microsoft zapowiadał, że najwcześniej wypuści nowego windowsa w 2006, także żadnej nowości tu nie widze, tylko fakty. RC0 w 2006, a mniej wiecej w połowie roku może wypuści na rynek. Sądząc jednak po terminach microsoftu, to pewnie bedzie miał jakieś opóżnienie - jak zwykle cos bedzie do poprawienia po testach RCów.

Dla mnie Longhorn to juz przesada. Powinni sie raczej skupic na bezpieczenstwie systemow informatycznych, a jak wiadomo “rodzina windows jest duza”. Ja wszystkie zapowiedzi z Microsoftu traktuje z przymruzeniem oka.

a co nie skupiaja sie?

ms antyspyware, windows one car live to za mało?? a w skład pakietu wchodzi jeden z najlepszych antyvirów na świecie , bardzo dobry firewall i narzędzia ad ware :slight_smile:

czy to tak mało?

Należałoby się zastanowić dlaczego akurat ‘vista’. Sprawa wydaje się jasna po zajrzeniu do słownika:

vista 


[`vIstE] widok(i), obraz, perspektywa, horyzont, możliwości

Ciekawie to sobie Microsoft wymyślił. Sam wyraz mi się podoba. Ma ciekawe brzmienie. Zdecydowanie bardziej podoba mi się od ciężkiego Longhorn.

A na dziurach się skupiaja…

Nie jeden powie iż wszystko co od MS to jest “dziurawe” jak ser szwajacarski.

Wiem,nic nie jest doskonałe,ale jak na taka firme jak Microsoft to naprawde łatanie dziur powinno być no-problem. :x

a nie??

chyba masz comiesieczne biuletyny bezpieczenstwa, i w nie wchodzą łatki tak więc nie gadaj że nic nie robią

Przyzwyczaiłem się juz do Longhorna… Ale faktycznie Vista ma lepsze znaczenie słownikowe. myślę, że Windows Vista nie jest wcale takie złe.